Rüyada Pantolon ve Şalvar Görmek

Rüyada görülen şalvar, rüya sahibinin erişeceği maneviyata işarettir. Rüyada görülen şalvar, bir hanımdır. Bundan dolayı, yen, bir şalvarı bulunduğunu gören kimse, bir hanımla evlenir. Bazı tabirciler, yeni şalvar, rüyada onu giyen kimsenin namusunu haramdan korumasıdır, dediler.

Rüyada şalvarının açılmış bulunduğunu gören kimsenin hanımı, erkeklerden utanmaz. Bazı tabirciler de bunun aksine tabir ederek, hanımı kendisini erkeklere göstermez, dediler. Rüyada şalvarında yırtık bulunduğunu gören kimsenin hanımının hamile olmasına işarettir.

Rüyada şalvarına pislediğini gören kimse, hanımına kızar. Rüyada gömlek giymeyip, şalvar giydiğini gören şahsın fakirleşmesinden korkulur. Bazı tabirciler, rüyada şalvar giydiğini gören kimse, bir ülkeye gider. Bazı tabirciler de rüyada şalvar giymek, arkadaşının durumunu düzeltmektir, dediler. Bazıları ise mütedeyyine bir hanım yada bir hizmetçidir, dediler.

Rüyada sahibi olmayan başka birisinden bir şalvar satın aldığını gören kimse, bir hanımla evlenir. Kendisine bir şalvar verildiğini gören kimsenin üzüntü ve kederi gider.

Rüyada pantolon görmek, makam ve rütbeye işaret eder. Rüyada pantolon aldığını gören kimse evlenir. Bekar ise adam bir evladı olur. Işyar zümresinden olan kimse rüyada pantolon ve şalvar giydiğini görse, makamı yükselir. Işyar olmayan bir kimse rüyasında pantolon ve şalvar görürse, o kimse yakını olmayan bir hanımla evlenir.

Ek olarak bakınız: Don 

Pantolon ve Şalvar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir