Rüyada Paraşüt Görmek

Rüyada paraşüt görmek, fazlaca fazla para harcadığınız için, maddi sıkıntıya gireceksiniz anlama gelir.

Başka bir rivayete gore: Rüyada paraşüt görmek, beklenmedik zamanda gelecek yardımdır.

Ek olarak bakınız: Balonla Uçmak, Uçakla Uçmak

Rüyada paraşüt görmek, rüya sahibinin asla beklemediği vakalar ile karşılaşacağına tabir edilmektedir. Çevresindeki insanoğlu ile ihtilaf yaşayacağına delalettir. Aile fertleri ile miras meselesinden kavgalar yaşayacağına işarettir. İş arkadaşları yada ortakları ile ters düşüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada paraşüt görmek nedir, kişinin sevdiğine kavuşacağına delalet edilmektedir. Uzun süredir yaşamış olduğu hasret ve özlem duygusunu aşarak yaşamını sevilmiş olduğu şahıs ile düzene sokacağına işarettir. 

Rüyada Paraşütle Uçmak

Rüyada paraşütle uçmak görmek, rüyayı gören kişinin mutlu olmasına vesile olacak güzel vakalar yaşayacağına tabir edilmektedir. İş ve toplumsal hayatında önüne hayırlı kapıların açılacağına işarettir. Kazancı ve makamı artacağına rivayet edilmektedir. Hayırlı bir kısmet ile yaşam arkadaşını bulacağına yorulmaktadır. Kişinin uzun süreden beri aramış olduğu aşk yaşamını yaşayacağına işaret edilmektedir. 

Rüyada Paraşütle Uçtuğunu Görmek

Rüyada paraşütle uçtuğunu görmek, bazı sıkıntıların ve sorunların tekrardan baş göstereceğine alamet edilmektedir. Sorunları uzun ve zor bir hale geleceğine rivayet edilmektedir. Rüya sahibinin maddi ve içsel yönden zarar edeceğine işarettir.

Rüyada paraşütle uçtuğunu görmek tabiri, kişinin teker teker sevdiklerini kaybedeceğine delalettir. Hayatında sevdiklerinden açılacak boşlukları hiçbir süre dolduramayacağına rivayet edilmektedir. 

Rüyada Paraşütle İnmek

Rüyada paraşütle inmek görmek, kişinin fazlaca tanınan ve sevilen birisi olacağına işarettir. Eğitim, iş yada toplumsal hayatında ün kazanacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Sıkıntılardan çevresindekilerin yardımı olmadan kısa sürede kurtulacağına delalet edilmektedir.

Rüyada paraşütle inmek nedir, rüya sahibinin hayatında şanslar yakalayacağına yorulmaktadır. Bu şansların yaşam boyu süreceğine ve rahat yaşayacağına işaret edilmektedir. Hayatında hayırlı insanlarla karşılaşacağına ve o kişilerle hayatlarını birleştireceğine rivayet edilmektedir. 

Rüyada Paraşütle Atlamak

Rüyada paraşütle atlamak görmek, rüya sahibinin yokluk ve yoksulluk göreceğine rivayet edilmektedir. Hanesinde ve işinde kayıplar yaşayacağına yorumlanmaktadır. Başka insanların hayatlarına zarar verecek dedikodunun mevzusu olacağına yorulmaktadır. Bundan dolayı aile fertleri kavga edeceğine işarettir. Hayatında değişimler yaparak kazancını değişik yollardan elde edeceğine rivayet edilmektedir. Değişikliklerden dolayı yeni dost ortamlarına kolayca gireceğine işarettir. Bu arkadaşlıklardan iyi dostluklar kuracağına tabir edilmektedir. 

Rüyada Paraşüte Binmek

Rüyada paraşüte binmek görmek, çoğu zaman rüya sahibinin iş hayatına yorumlanmaktadır. Kişinin iş yerinde üst yönetici yada müdürlük makamına getirileceğine işarettir. Bu sayede çevresindeki insanlara kolay yardım etme şansı yakaladığına işaret edilmektedir. Eğer evlatları olan birisi bu rüyayı görürse, evlatlarının hırsız çıkacağına yorumlanmaktadır. Çocuklarına hakarette ve bedduada bulunacağına alamet edilmektedir. 

Rüyada Paraşütle Denize Atlamak

Rüyada paraşütle denize atlamak, rüya sahibinin aile hayatında büyük ve derin üzüntüler yaşayacağına yorumlanmaktadır. Bundan dolayı hayatında mutsuz ve mutsuz olacağına işarettir. Rüya sahibinin dikkatsiz davranışlarından dolayı bir kimseyi inciteceğine delalettir. Rüya sahibi eğer çalışıyorsa iş hayatında durgunluk yaşayacağına yorulmaktadır. Yaşamış olduğu durgunluk evresini atlatmak için çeşitli yollar deneyeceğine delalet edilmektedir. Bu yolları başarı ile yerine getireceğine işaret edilmektedir. 

Rüyada Yamaç Paraşütü Görmek

Rüyada yamaç paraşütü görmek, rüya sahibi için o kadar da hayırlı bir rüya olmamaktadır. Ailesi ile beraber sorunlu ve kavgalı bir yaşam yaşayacağına işarettir. İş hayatında arkadaşları tarafınca yolunu keseceklerine yorulmaktadır. Yeni adımlar atamayarak daima kendini tekrarlayacağına işaret edilmektedir. Rüya tabircilerine gore rüyada yamaç paraşütü görmek, hayatında problem yaratan vakalar olacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin bilerek kabahat işlemek istediğine ve günahkâr olacağına rivayet edilmektedir. Arkadaşlarına ve ailesine yapmış olduğu borçları bir türlü ödeyemeyeceğine işarettir. 

Rüyada Yamaç Paraşütü ile Uçmak

Rüyada yamaç paraşütü ile uçmak, kişinin maddi ve içsel yönden makamının artacağına işarettir. Hayatında büyük avantaj sahibi olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Yaşamının her anında enerjisinin olacağına işaret edilmektedir.

Rüyada yamaç paraşütü ile uçmak nedir, rüya sahibinin iş dünyası içinde adını iyi duyuracağına rivayet edilmektedir. Bundan dolayı hayırlı insanlarla büyük ortaklık yapacağına yada makamının artacağına yorumlanmaktadır.

Paraşüt

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir