Rüyada Patlıcan Görmek

Rüyada patlıcan yiyecek; ruhsatlı bir iş halletmeye, kin ve kıskançlığa, iki yüzlülüğe veyahut yaltaklığa işarettir. Avcının patlıcan yemesi, avının iyi gitmesine işaret eder.

Rüyada mevsiminde patlıcan görmek, minik bir üzüntüyle beraber rızka; mevsimi haricinde görmek, fena görülen ve sevilmeyen şeylere işarettir. Patlıcan yemeği ise rızık ve afiyete delalet eder.

Rüyada patlıcan görmek ne anlama gelir: Çevrenizde itibarınızın sarsılmasına işarettir. Rüyada patlıcan kızartması yiyecek görmek, acı bir habere işarettir.

Rüyada mevsiminde koyu mor patlıcan görmek; mevki, yetki ve ündür. Fena patlıcan ise başarısızlıktır.

Rüyada patlıcan görmek tabiri, üzüntü ve fikir ile tabir olunur.

Bazı yorumculara nazaran; beyaz patlıcan alan, güzelliği ve güzel ahlakı ile anılır. Eğer görmüş olduğu patlıcan siyah ise, adı kötüye çıkar.

Bir rivayete nazaran: Iyi mi olursa olsun, rüyada patlıcan görmek; ahlaka delalet eder.

Ebu Said El-Vaiz’e nazaran; mevsimsiz patlıcan görmek, zahmetle elde edilmiş rızka işarettir. Rüyada patlıcan yemeği yediğini görmek, hayır ve şer, istediğine nail olmaktır.

Ek olarak Bakınız: Karnıyarık, Tarla, Sebze

Bir başka rivayete nazaran de: Mevsiminde patlıcan görmek, minik bir üzüntü ile rızıktır. Rüyada patlıcan yiyecek; hayırsız eşe, fena kalpli arkadaşa, rüyayı sahibinin kötülüğünü isteyen bir yakına işaret olabilir. Oldukça dikkatli olmalı ve ona gören hareket etmelisiniz.

Rüyada patlıcan görmek ne demek, gören kişinin şöhret sahibi biri olacağına işarettir.

Patlıcan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir