Rüyada Peştamal Görmek

Rüyada peştemal görmek, hizmetçiye; bekar için evlenmeye; evli kimse için ihram giyerek hac veya umre halletmeye delalet eder.

Ek olarak bakınız: Banyo Havlusu, Bornoz 

Rüyada peştemal görmek tabiri, bir arkadaşınızla kavga edeceğinize işaret eder. Peştemal kullanmak, adam için de hanım için de evlenmeye işarettir.

Rüyada peştemal taktığını görmek, yeni bir işe gireceğine işarettir. Bu işte iyi çalışır ve planlı olursan, başarıya ulaşmış olacaksın anlama gelir.

Rüyada çıplak adam peştemal takarsa, hatasını ve kusurunu saklar. Bekar hanım peştemal takarsa ise evlenir. Peştemal temiz ve güzelse, evlilik mutluluk verecektir. Kirli ise evlenilen kimse pinti olacak anlama gelir.

Rüyada peştemal görmek nedir, dost ile yorumlanır. Rüyasında peştemal kuşandığını gören evine bir hizmetçi alir. Peştemalini çıkarıp bir kenara atanın hizmetçisi var ise ayrılır; yoksa evinden bir kimse gurbete gider.

Ek olarak bakınız: Hamam

Bir başka rivayete nazaran de: Rüyada görülen peştemal hizmetçiye, kimi zaman de hac ve ihrama işarettir. Rüyada peştemal görmek, gören şahıs bekar ise evliliğe; evli ise saygınlığının artacağına işarettir.

Peştemal

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir