Rüyada Ramazan Görmek

Rüyada Ramazan ayını görmek; hayır, bolluk ve ilme, Kur’an okumaya ve öğrenmeye yada sara hastalığından kurtulmaya işaret eder. Ramazan ile ilgili rüyalar daima hayra yorulur. Bolluk, bolluk, esenlik anlamına gelir.

Ek olarak bkz: Bayram Görmek, Sahur, Oruç ve iftar

Rüyada Ramazan görmek, oldukca hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Rüyayı gören kimsenin Tanrı’ın varlığına ve birliğine inanan dini tüm bir kimse olduğuna delalet eder. Günahlarından arınacağınızı ve dualarınızın kabul olacağını ifade eder. Hayatınız süresince esenlik ve mutluluk içinde yaşayacağınızı gösterir. Sıkıntılardan kurtulup feraha ereceğinizi rivayet eder. Tövbelerinizin Tanrı’ın huzurunda daima karşılık bulacağını temsil eder. 

Rüyada Ramazan Pidesi Görmek 

Rüyada Ramazan pidesi görmek, yeni kazanç kapıları ve arda arda gelen kısmetler olarak tabir edilir. İşlerinizin beklediğinizden daha oldukca açılacağını ve büyük bir zenginlik elde edeceğinizi gösterir. Ek olarak ailenizle birlikte ağzınızın tadı bozulmadan uzun ve sağlıklı bir yaşam süreceğinize alamet eder. 

Rüyada Ramazan Pidesi Yiyecek 

Rüyada Ramazan pidesi yiyecek, işinizde terfi edeceğinizi ve daha kalifiyeli bir eleman olarak çalışmaya başlayacağınızı ifade eder. Bununla beraber bu rüyayı gören kimsenin daha ilkin asla tatmadığı bir huzura kavuşacağını işaret eder. 

Rüyada Ramazan Pidesi Yapmak 

Rüyada Ramazan pidesi yapmak, ticarette başarı göstermiş olmak şeklinde tabir edilir. İşletme sahibiyseniz işlerinizin tıkır tıkır işleyeceğine alamet eder. Bir iş yerinde çalışansanız, şirkete büyük katkılar yapacağınıza delalet eder. 

Rüyada Ramazan Ayını Görmek 

Rüyada Ramazan ayını görmek, oldukca verimli bir rüya anlamına gelir. İlminizin ve mertebenin artacağını gösterir. Tanrı’a daha yakın olacağınıza ve kalbinize darlık veren vesveselerden kurtulacağınıza alamet eder. Eli açık ve bilgili insanlarla dost olacağınıza delalet eder. Bu kişilerin ilminden faydalanacağınıza ve İslam diniyle ilgili tam donanımlı halis bir Müslüman olacağınıza alamet eder. Dertlerin son bulacağını, sıkıntılarınızın kısa zamanda yok olacağını ifade eder.

Rüyada Ramazan ayını gerçekte de ramazan ayı içinde görmek, Kur’an-ı Kerim’i tam manasıyla öğreneceğinize alamet eder. Kur’an’ı Kerim’de geçen lafızlarla daha ahlaklı bir insan olacağınızı işaret eder. 

Rüyada Ramazan Bayramı Görmek 

Rüyada Ramazan Bayramı görmek, mutlu günlerin kapıda olduğuna delalet eder. Müjdeli bir haberle tüm aile üyelerinin büyük bir luk yaşayacağına alamet eder. Ek olarak haramlardan sakınacağınızı ve helal para kazanıp harcayacağınızı ifade eder. Dupduru ve tertemiz bir yaşam süreceğinizi işaret eder. Bununla birlikte yitik yaşadığınız her şeyi fazlasıyla gene kazanacağınızı rivayet eder. 

Rüyada Ramazan Bulunduğunu Görmek 

Rüyada Ramazan bulunduğunu görmek, tinsel değerlere eskisinden daha oldukça önem vereceğinizi işaret eder. İyi bir insan olmak için her gün kendinizi geliştirmeye çalışacağınızı ifade eder. İnsani yönden eksikliklerinizi keşfedip bu biçim şeyleri doğru davranışlarla kapatmaya çalışacağınıza delalet eder. 

Rüyada Ramazan Davulcusu Görmek 

Rüyada Ramazan davulcusu görmek, küs kişilerin arasını bulmaya çalışacağınızı ifade eder. Dargın olan iki yakın arkadaşınızın barışmasını sağlamak için adeta bir köprü vazifesi göreceğinizi işaret eder. Bu rüya özetle arabuluculuk yapmak şeklinde tabir edilir. 

Rüyada Ramazan Ayında Oruç Tutmamak 

Rüyada Ramazan ayında oruç tutmamak, görülme şekline nazaran ayrı olarak tabir edilir. Ramazan ayında bilerek oruç tutmamak, Tanrı katından oldukca günah sayılan bir iş yapacağınızı ifade eder. Kasten ve gönüllü bir halde elinizi harama bulaştıracağınızı yalnız bu işin sonuçlarının size oldukça zarar vereceğini işaret eder.

Rüyada Ramazan ayında hastalık sebebiyle oruç tutmamak, günahlarınıza kefaret olacak bir hayır işleyeceğini ifade eder. Bir yoksula maddi anlamda gıda ve para yardımı yapacağınıza delalet eder. Bu sevaptan dolayı Tanrı’ın nezdinde yükseleceğini gösterir. 

Rüyada Ramazan Ayında İçki İçmek 

Rüyada Ramazan ayında içki içmek, asla hoş anlamı olmayan bir rüya olarak yorumlanır. Başkasının malında ve servetinde gözünüz olacağını işaret eder. Hileli yollara başvurarak bu mallara haiz olmak isteyeceğinizi ifade eder.

Ramazan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir