Rüyada Randevuevi Görmek

Ek olarak bakınız; Zina

Rüyada randevuevi görmek, bir fırsatçının hainliğine maruz kalacağınıza yada bir hırsız yüzünden malınızdan kaybedeceğinize işaret eder.

Rüyada randevuevinde komşusuyla ya da oldukca bilindik birisiyle kalmak, komşusuyla içinde problemler çıkacağına ya da sevmediği bir komşusunun bir yardım için kapısına geleceğine işarettir. Eğer randevuevindeki meşhur biri ise elindeki mal varlığını koruyacağına işaret eder.

Rüyanızdaki randevuevine giden kişinin hacı ya da dini işlerle uğraşan biri bulunduğunu bilmek ya da işitmek; o kimselerin dünyevi işlerle ahiret işlerinin karıştırdığını ve bu yüzden ehli kişilerden daha üst mertebedeki hocalardan yardım almasına dalalettir.

Rüyada randevuevinde beraber olacağı şu demek oluyor ki zina yapacağı yatağın başucunda Kur’an görmek, o kişinin hacca gitme vaktinin geldiğine işaret eder.

Rüyada randevuevindeki zina yapılacak kişinin çocuk yaşta olması, malvarlığındaki eksilmeye işarettir. Randevuevinin üzerine yağmur yağması, fena bir işe bulaşmadan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada randevuevindeki kişinin kendi eşinin bulunduğunu görmek, eşinden gizlice meydana getirilen işlerin zaman içinde ortaya çıkacağına ve büyük problemler yaşayacağını gösterir. Eşiyle beraber başkasının bulunduğunu görmek, kağıt işleriyle ilgili mevzularda başının oldukca ağrıyacağına delalet eder.

Rüyada randevuevini yaktığını görmek, geçmişte yaşamış olduğu yada yapmış olduğu şeylerden vicdan azabı duyduğunun göstergesidir.

Rüyada randevuevinin yanıp kül olması ise din bilgisi yüksek olan kişilerden yardım alması yada tövbe etmesine yaşamının istediği huzura kavuşacağına işarettir.

Rüyada randevuevine gitmek; istemediği halde zorla götürülmek istemediği işlere bulaşacağına ve çevresinde yapacağı imzalar ve alım satımlarda dikkatli olunması gerekliliğinin göstergesidir. Randevuevinde tutulan şahıs görmek, rüyayı gören bayansa gizli saklı yapmış olduğu bir işten dolayı başı büyük problemler alacağına ve uzun süre bu sorunlarla uğraşacağına delalettir.

Rüyada güzel bir kadının randevuevinde olması ve bunun orda olması durumunda bu işlerle ilgili olmaması, malına mal katacağının göstergesidir.

Rüyada oldukca yakın arkadaşının eşiyle zina etmek, bir anlaşmaya varılacağına ve bir ihtimal ilerde beraber ortak bir şeyler yapılabileceğine delalet eder.

Rüyada bir bayan tarafınca randevuevine getirildiğini görmek, fena işlere bulacağına ve oldukca günah alacağına işarettir.

Rüyada randevuevine annesiyle gitmek; hac vaktinin geldiğine, dünyevi işlerden birazcık uzaklaşması icap ettiğinin gösterir.

Rüyada randevuevinin odasından çıkamamak; birinin vefatına, oradaki bayanın albenili olması beklenmedik yerden malına mal katmasına yada işteki bir terfiye ya da zenginliği yakın bulunduğunun göstergesidir.

Rüyada randevuevinde olup da hiçbir şey yapmamak, Tanrı katında yükseleceğine işaret eder. Rüyada bulunmuş olduğu yerdeki tüm bayanların çirkin olması, eşiyle arasına girmeye çalışan fitne fesat, insanların sözünü dinlemek yerine, eşine inanması gerektiğine delalet eder.

Randevuevi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir