Rüyada Rüya Tabircisi Görmek

Rüyada rüya tabircisi görmek; mahzun kimselerin sevineceğine ferahlık içinde olanların mahzun olmalarına, kapalı bir şeyin meydana çıkmasını umut ve arzu eden kimsenin, talep ve arzusunun yerine gelmesine işarettir. Kaybolmuş birisinden haber bekleyen kimse için de o kimse tarafınca ona haber getiren bir insanın gelmesine işarettir. Kimi zaman de tabirci görmek; rumuzlu şeyleri bilmeyi, müşkül şeyleri çözmeye, gizli saklı şeyleri çıkarmaya, öykü ve vaka nakledicisine ve dinî detayları bilen alim bir hiç kimseye işarettir.

Rüyada tabircisi ile konuşmak, kimi zaman çevresine nasihat veren insana da sırrını gizlemeyen hiç kimseye işarettir. Tabirci; hakim, hukukçu ve hekim benzer biçimde halkın iyi yada fena işlerinde müracaat ettikleri hiç kimseye işarettir. Kimi zaman tabirci camiye ve Kur’an okuyucuya işarettir. Bu sebeple tabirci hem müjdeleyici hem de korkutucudur. Kimi zaman de tabirci sarrafa, ayar ve tartı ile uğraşan hiç kimseye işarettir.

Rüyada tabircisi görmek nedir, kimi zaman de çamaşırcıya, bez atıcıya, yün ve kıl kırkıcıya, üzüntü, üzüntü ve matem zamanlarında halkı teselli eden bir büyüğe işarettir. Kimi zaman tabirci kitap, risale ve geçmiş meliklerin sicillerini okuyan bilirkişiye işarettir.

Rüyada tabircisi bulunduğunu gören kimse, hakimliğe ehilse hakim olur. İlim ve Kur’an okumayı talep ediyorsa, Kur’an’ı ezberler; yazıcı olmak istiyorsa buna nail olur. Tıp öğrenmek istiyorsa onu öğrenir. Bunların asla birini istemiyorsa, o kimse sarraf yada kuru temizleyicisi olur. Kimi zaman de tabirci, hakim tarafınca bir hususun keşfedilmesine işyar edilen bulgu heyetine işarettir.

Ek olarak bakabileceğiniz rüya tabirleri: Rüyada Rüya Tabir Etmek, Rüya Görmek, Rüya Meleği, Rüya Yorumcusu

Bkz: Rüya Nedir?

Rüya Tabircisi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir