Rüyada Şampanya Görmek

Rüyada şampanya görmek; gurur ve kibire, her çeşit etrika ve mutsuzluk sebeplerine delalet eder. Rüyasında şampanya gören, kişinin ihtiraslarına gem vurması gerektiği anlamına gelir.

Rüyada şampanya içmek, fazlaca aşırı istekli bulunduğunu ve artık hırsını dizginlemesi icap ettiğini işaret eder. Kristal kadehteki şampanya, evlilik yada gönül işidir.

Rüyada şampanya içmek tabiri, aşk hayatınızda mesele var anlamına gelir. Geçici ihtilaf yada sıkıntıdır.

Rüyada bir misafirlikte bizlere ikram edilen şampanyayı içtiğinizi görmek, bulunduğunuz mevki icabı üstün kişilerle tanışıp söyleşi edeceğinize ve onlardan faydalanacağınıza işarettir.

Bir başka rivayete bakılırsa de: Rüyada şampanya patlatmak; haram mal kazanmaya, faiz ve gayr-i meşru şeyleri halletmeye işarettir.

Rüyada şampanya görmek tabiri, kısa sürecek sıkıntıdır. Bu geçici bir ihtilaf olabilir. Şampanya içen minik bir hata yüzünden telaşlanır. Kristal kadehteki şampanya, evlilik yada gönül işiyle ilgili kuruntudur.

Rüyada şampanya içtiğini görmek, fazlaca güzel günler geçireceğinize; bir kadının elinden şampanya içtiğini görmek, fazlaca mutlu ve neşeli aşk hayata başlayacağınıza ve bu aşk uğruna maddi durumunuzun sarsılacağına işarettir.

Şampanya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir