Rüyada Şeftali Görmek

Rüyada tatlı şeftali yiyecek, sevgi ve arsusunundan isteğine kavuşmaya; ekşi şeftali yiyecek, korkuya işarettir.

Rüyada şeftali ağacı görmek, zengin ve eli bolca insana; bu ağacın dibinden şeftali toplamak, hasta bir kimseden mala nail olmaya; şeftali kimi süre adam kardeşe ve iyi arkadaşa delalet eder.

Rüyada şeftali görmek, oldukca kötü haberlere işarettir. Rüyada olgun şeftali aldığını görmek, para kazanmak ve gayrimenkul almak anlamına gelir. Bekar bir adam için bu rüya, zengin ve iyi huylu biriyle evlenmek anlamına gelir. Şeftalileri ağaçta görmek ise meşhur ve varlıklı bir aileden birisiyle evlenmek anlamındadır. Evliler için rüyada şeftali görmek, ev içinde güzel geçim, rahatlık ve mutluluk işaretidir. Elinize attığınız her işte başarıya ulaşmış ve mutlu olacaksınız.

Rüyada şeftali yediğini görmek, bekar kimseler için varlıklı biriyle evliliktir. Güzel ve tatlı şeftali oldukca hayırlı mal ve paradır.

Rüyada şeftali görmek, eğer sarı ise hastalığa işarettir. Rüyasında vaktinde şeftali yediğini görmek, bir tüccardan iltifat göreceğine delalet eder. 

Rüyada bir ağaçtan şeftali kopardığını görmek, menfaate işarettir. Rüyada şeftali ağacı görmek; kimse ile emek harcamayı sevmeyen, kendi halinde, beraberce iyi geçinen, her şeyden acil bıkan ve oldukca acil itibardan düşen biri ile kıyaslanır.

Bir başka rivayete gore de: Rüyada yediği şeftali eğer tatlı ise, kösnü ve arzusundan istediğine nail olur. Eğer ekşi ve acı ise korkuya düşer. Şeftali ağacı görmek; zengin, büyük, halka yardımda bulunan, şecaatli, mesele anında sebatli bir asla hiç kimseye işarettir. 

Rüyada mevsimsiz görülen şeftali, hastalıktır. Şeftali ağacının altına düşmüş şeftaliyi topladığını gören kimse, oldukca hasta bir adamdan mala nail olur. Rüyada görülen şeftali hayırdan geçen şeylerin tekrardan iadesiyle müjdelenmeye ve geçmiş şerrin tekrardan dönmesine işarettir. Şeftali adam kardeşe ve güzel arkadaşa işarettir.

Rüyada pembemsi renkli olgun şeftali aldığını gören para ve mal sahibi olur. Bekar bir adam için bu rüya, zengin ve varlıklı bir hanımla evliliktir. 

Rüyada şeftalileri ağaçta gören adam, tanınmış ve zengin bir ailenin kızıyla evlenir. Evliler için bu rüya yuvada rahatlık ve mutluluktur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir