Rüyada Sevdiğin Birini Görmek

Rüyada sevdiğin birini görmek, kısmet olarak tabir edilir. Fazlaca kısa sürede hayatınızı baştan sona değiştiren biriyle tanışacağını ifade eder. Bu kişiyle şefkatli ve saygı çerçevesinde güzel bir ilişki yaşayacağınızı gösterir. 

Rüyada sevdiğin birinin öldüğünü görmek, rüyanızda gördüğünüz bu kişinin ömrünün uzayacağını işaret eder. Ek olarak hanenize hayırlı bir haber geleceğini ve her insanın sevineceğini ifade eder. Ailenizden bekâr bir kimsenin evleneceğini ya da evli bir kimsenin oldukca yakında bebek sahibi olacağını rivayet eder. 

Rüyada ölmüş sevdiğini görmek, size hayırlı kapılar açılacağını gösterir. Parasızlıktan bunaldığınız aniden elinize yüklü bir yerden para geçeceğini işaret eder. Karşınıza oldukca mühim fırsatlar çıkacağını ve bu tarz şeyleri oldukca iyi değerlendireceğinizi rivayet eder. 

Rüyada Sevdiğin Birini Öpmek

Rüyada sevdiğin birini öpmek görmek, değişik şekillerde tabir edilmiştir. Rüyada sevdiğin birini öpmek, uzun ve sıhhatli bir hayatınızın olacağını işaret eder. Sevdiğiniz birini elinden öpmek hayatınızı dolu dolu yaşayacağınızı gösterir. Eğer sevdiğiniz bir kişiyi alnından öptüyseniz bu rüya biriyle ayrılık yaşayacağınızı ifade eder. 

Rüyada Sevdiğin Birini Başkasıyla Görmek 

Rüyada sevdiğin birini başkasıyla görmek, kutsal olmayan ve tatsız vakalar yaşayacak bir rüya olarak tabir edilir. Geçmişinizde yaşadığınız fena olayların yine karşınıza çıkacağını işaret eder. Bu vakalar yüzünden psikolojinizin derinden etkileneceğinizi gösterir. Ek olarak rüyayı gören kişinin cinsiyetine bakılırsa değişik anlamlara tabî olur. Detaylı ifade için Rüyada Sevdiğini Başkasıyla Görmek rüya tabirine bakınız.

Rüyada Sevdiğin Birinin Evlendiğini Görmek 

Rüyada sevdiğin birinin evlendiğini görmek, karşınıza çıkan zorluklar karşısında pes etmeyeceğinizi işaret eder. Üzerinize düşen ağır sorumluluklar altında ezildiğini; sadece hiçbir vakit mücadeleden yılmayacağınızı ifade eder. 

Bkz: Arkadaşının Evlendiğini Görmek

Rüyada Sevdiğin Birini Ağlarken Görmek

Rüyada sevdiğin birini (başkasını) ağlarken görmek, rüyanızda gördüğünüz bu kişiye eskiden oldukca fena bir yanlış yaptığını işaret eder. Yaptığınız hatadan dolayı büyük bir pişmanlık duyacağınıza delalet eder. Sonrasında bu kişiden özür dileyeceğinize alamet eder. 

Rüyada Sevdiğin Birini Hasta Görmek 

Rüyada sevdiğin birini hasta görmek, rüyanın tam tersi olarak tabir edilir. Fizyolojik ve ruhsal olarak kendinizi oldukca sıhhatli hissedeceğinizi işaret eder. Ek olarak başka bir yakınınızın sağlığına kavuştuğu haberini alıp oldukca sevineceğinizi gösterir. 

Rüyada Sevdiğin Birinin Elini Tutmak 

Rüyada sevdiğin birinin elini tutmak, asla beklemediğiniz bir kapıdan yardım geleceğini işaret eder. Ek olarak bu rüyanın öteki bir tabiri ise birbirini seven kişilerin daha oldukca sevgilerine haiz çıkacaklarını alamet etmektedir. 

Rüyada Sevdiğin Kişiyi Uyurken Görmek 

Rüyada sevdiğin kişiyi uyurken görmek, sakin ve sessiz bir yaşam ortamını benimseyeceğinize delalet eder. Dövüşten ve karmaşadan uzak bir aile yuvası aradığınızı gösterir. Hayatınızda herhangi huzursuzluğa ve mutsuzluğa yer vermeyeceğinizi ifade eder. 

Rüyada Sevdiğin Birinin Hapse Girdiğini Görmek 

Rüyada sevdiğin birinin hapse girdiğini görmek, iş yerinizde işlemediğiniz bir kabahat yüzünden sorguya çekileceğini işaret eder. Başkasının yapmış olduğu bir suçun üzerinize kalacağına delalet eder. Sadece kendinizi aklamanın hiçte kolay olamayacağını gösterir. 

Bkz: Hapis

Rüyada Sevdiğin Birini Hastanede Görmek 

Rüyada sevdiğin birini hastanede görmek, o kişinin Tanrı’ın affına mazhar olacağını ifade eder. Bu kişinin büyük bir pişmanlıkla ağlayarak tövbe edeceğini gösterir. Bunun üstüne bu kimsenin dualarının kabul olacağını rivayet eder. 

Rüyada Sevdiğin Kişiyi Uzaktan Görmek 

Rüyada sevdiğin kişiyi uzaktan görmek, sizi negatif düşüncelere sevk eden kimseleri hayatınızdan çıkaracağınıza delalet eder. Her konuşmuş olduğu kelimeyle psikolojinizi bozan insanlardan uzak duracağınıza alamet eder. 

Rüyada Sevdiğin Birini Mutsuz Görmek

Rüyada sevdiğin birini üzgün görmek, çevrenizde göreceğiniz bir vakadan kendinize hisse çıkaracağınıza delalet eder. Adımlarınızı bundan bu şekilde daha düşünerek atmaya çalışacağınızı işaret eder. Bu olayın adeta hayatınıza esin kaynağı olacağını ifade eder. 

Rüyada Sevdiğin Birini Yılan Sokması 

Rüyada sevdiğin birini yılan sokması, bu kişinin maddi sıkıntılarla boğuşacağını işaret eder. Bir iş için biriktirdiği tüm sermayesini kaybedeceğini ifade eder. Bu kişinin uzun bir süre parasız kalacağını ve başkalarından para isteyeceğini gösterir. 

Rüyada Sevdiğin Birinin Cenazesini Görmek 

Rüyada sevdiğin birinin cenazesini görmek, toplumsal ilişkilerinizde başarı göstermiş olacağınızı ifade eder. Dışarıda sergilediğiniz muntazam davranışlarınız ve karakteriniz yardımıyla insanların sizden hoşnut olacağını işaret eder. 

Rüyada Sevdiğin Birini Aramak 

Rüyada sevdiğin birini aramak, kendinizi yalnız hissedeceğinize delalet eder. Bir dönem duygusal boşlukta olacağınızı işaret eder. Sadece bu umarsızlık hissinizi bir sevdiğiniz yardımı ile atlatacağınızı ifade eder. 

Rüyada Sevdiğin Birini Sırtında Taşımak 

Rüyada sevdiğin birini sırtında taşımak görmek, bu kişinin sorumluluklarını üstlendiğinizi ifade eder. Fazla yükünü paylaşacağınızı ve bu kişiyi ağır bir yükten kurtaracağınızı işaret eder. Her mevzuda bu hiç kimseye destek olacağınızı gösterir. 

Rüyada Sevdiğin Birinin Para Vermesi 

Rüyada sevdiğin birinin para vermesi, asla ummadığınız bir kişinin zor gününüzde size yardım edeceğini işaret eder. Ek olarak yeni kuracağınız bir işte ailenizin size maddi destek sağlayacağına delalet eder. Bu parayla epey bir rahatlayacağınızı gösterir. 

Rüyada Sevdiğin Birinin Resmini Görmek 

Rüyada sevdiğin birinin resmini görmek, birisine içten içe hasret duyduğunu ifade eder. Uzun süredir görmediğiniz bir kişiyle görüşmek isteyeceğinize delalet eder. Bu yakınınızla görüşüp özlem gidereceğini gösterir.

Sevdiğin Birini

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir