Rüyada Sevgili Görmek

Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek adam olsun, bekarlar için mutlu bir karşı karşıya gelme; eski bir sevgili ise uzun süreden beri ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine işarettir.

Evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile içine olacak hoşnutsuzluğa işarettir. Rüyada sevgilinizle aranızda münakaşa çıkarak ayrıldığınızı görmek, bir rakibinizin sevgilinizi sizden alacağına işarettir.

Rüyada sevgiliyi görmek, güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza delalet eder. Rüyada sevgili sinirli ise bir dedikodu yüzünden küçük bir münakaşa yaşayacağınıza ve bu sebepten huzurunuzun birazcık bozulacağına işaret eder.

Rüyada sevgili ile dolaşmak, muradınıza ereceğinize ve mutluluğunuzun enerjinizi yükselteceğinin habercisidir. Rüyada sevgiliniz ile kavga etmek, evleneceğinize işarettir.

Rüyada saf duygularla çocukluğunuzda aşık olduğunuz eski sevgilinizi gördüyseniz sizi hoş tutacak ve size iyi gelecek bir birlikteliğe adım atacaksınız anlamına gelir. Rüyada size acı vermiş olan eski sevgilinizi gördüyseniz, vaktinde sizi incittiyse yada size karşı duyarsız davranışlar sergilediyse, bu rüyadan çıkarılacak şey eski defterleri kapatmanız ve yeni bir perspektif ile dünyaya bakmanız şeklinde olacaktır.

Rüyanızda eski sevgilinizin size geri döndüğünü görmek, sizin ona karşı hala bazı duygular beslediğinizin ve onu hayatınızda geri istediğinizin bir işaretidir. Her ne kadar bunu kabul etmeme eğiliminde de olsanız, bilinçaltınız rüyanızda bunu karşınıza çıkarmış anlamına gelir. Bu rüya yeni bir ilişkiye hazır olduğunuzun da habercisi olabilir şu demek oluyor ki ruhsal olarak bünyeniz bir tarafınca yine sevilmeye hazır hale gelmiş şeklinde yorumlanır.

Rüyada eski sevgilisine heyecanla sarılıp o an kendisini oldukça mutlu eden şahıs, eski sevgilisi ile beklenmeyecek bir yerde karşılaşır. Rüyada eski sevgilisine sarılırken kendisini korku içinde gören şahıs, korkarak gireceği bir sonraki beraberliğinde mutluluğu ön yargılarını bir kenara bırakabilirse bulur.

Rüyada eski sevgilisini bir başkasıyla ya da bir tanımış olduğu ile beraber gören ve bu durumu imrenen şahıs, eski sevgilisinin hayatındaki bir değişiklikten haberdar olur ve bu durum rüyayı gören şahıs hala eski sevgilisini istiyorsa, bu değişim onun için de mühim bir değişikliktir.

Rüyasında eski sevgilisi ile ilişkisinin asla eksikleri olan benzer biçimde devam ettiğini gören şahıs, yeni bir birlikteliğin içindeyse kendi mutsuzluğunun bir yansımasını rüyasında eski sevgilisine dönerek görmüş anlamına gelir. İçinde bulunmuş olduğu birlikteliğin iyi gitmesi için bir şeyler yapılması icap ettiğinin habercisidir.

Rüyasında eski sevgilisiyle eşeysel münasebete girdiğini gören şahıs, fizyolojik ve duygusal gereksinimlerini yerine getiremiyor anlamına gelir. Bunun için en kısa zamanda yaşamış olduğu deneyimi rüyasında kendisini gösterir.

Rüyada eski sevgilisi ile evlendiğini gören şahıs, biriyle tanışıp ya da tanımış olduğu bir insanla yakınlaşıp ciddi bir ilişki içinde gireceğinin habercisidir. Rüyasında eski sevgiliyi öpmek yada eski sevgilisiyle öpüşmek, bir işe girişeceğinizi ve bu işten oldukça başarı göstermiş bir halde ayrılamayacağınızın işaretidir. Kendinizde bu durumun bilincinde olsanız da denemekten çekinmeyeceksiniz.

Rüyasında eski sevgilinin elinden tutmak, işle ilgili beklediği bir desteğin oldukça yakınındaki ve hayatında o kadar da uzun seneler bulunmayan biri tarafınca sağlanacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgilisinin elini tutarken bırakmak, kendi başına girişeceği bir tanımış olduğu insanlardan destek bekleyeceğine sadece aramış olduğu desteği bulamayacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgilisine sevgiyle ve dostane bir halde sarıldığını gören şahıs, duygusal açıdan boşluk içinde bulunduğunun, sevmek ve sevilmeye gereksinim duyduğunun kanıtıdır. Eski sevgilisinin öldüğünü ve bu duruma üzüldüğünü gören şahıs, yeni bir işe girişir yada yeni bir beraberliği olur ve bu başladığı işte yada beraberlikte rahatlık ve mutluluğu oldukça çabalamak suretiyle bulur.

Sevgili

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir