Rüyada Sevgiliyle İlişkiye Girmek Görmek

Ek olarak bkz: Cinsel İlişki, İlişki Görmek, Eski Sevgili, Arkadaşını Hamile Görmek

Rüyada sevgiliyle ilişkiye girmek, rüya sahibinin sevgilisini değiştirmeye çalışmasına sadece onu olduğu benzer biçimde kabul etmesinin kendisi için daha iyi olacağına yorumlanır. Kişinin, sevgilisini olduğu benzer biçimde kabul etmesi sonrasında, karşı tarafın ona verdiği kıymeti ve duyduğu sevgiyi daha fazlaca fark edecek ve mutlulukları artacaktır.

Rüyada sevgiliyle ilişkiye girmek, sevgililer arasına kara kedi girmesi şeklinde de yorumlanabilir. Yaşanmış olan anlaşmazlıkta taraflar uzatmayıp, çözüme kavuşturmak için çaba gösterirlerse sorunların biteceğine, aksi takdirde birlikteliğin sonlanacağına yorumlanır. 

Rüyada Eski Eşiyle İlişkiye Girmek Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatında olan kişiden soğuduğuna işaret eder. Rüyada eski eşiyle ilişkiye girmek, rüyayı gören kişinin sıhhatli bir ilişki yaşamadığına, ilişkisinde problemler olduğuna ve daha fazlaca duygu hissedebileceği biriyle ilişki yaşamak istediğine yorumlanır. 

Rüyada Abiyle İlişkiye Girmek

Rüyada abiyle ilişkiye girmek, rüya sahibinin abisinden bir yardım alacağına, abisinin maddi ve içsel kendisinin destekçisi olacağına ve sırtındaki yükün abisi yardımıyla azalacağına delalet eder.

Ek olarak rüyada abiyle ilişkiye girdiğini görmek, rüya sahibinin istediklerinin gerçek olacağına, arzuladığı yaşam kalitesine ulaşacağına işaret eder.

Bazı âlimlere nazaran de rüyada abiyle ilişkiye girmek tabiri, kişinin arkadaşlarının yapmış olduğu fena davranışlardan dolayı negatif etkileneceğine ve bundan dolayı mutsuz, çaresiz hissedeceğine tabir edilir. 

Rüyada Arkadaşı ile İlişkiye Girmek

Rüyada arkadaşı ile ilişkiye girmek, rüyayı gören kişinin hayatına yeni insanların katılacağına, yeni insanlarla tanışmaya, tanışılan insanlarla değişik ortamlara girileceğine delalet eder. Değişik ortamlara girilmesiyle, refah bulmaya da tabir olunur. 

Rüyada Anne ile İlişkiye Girmek Görmek

Annenin yapacağı desteğe, maddi yada içsel anlamda annenin hep destekçisi olacağına delalet eder. Rüyada anne ile ilişkiye girmek, rüya sahibinin anası sıkıntılardan onu kurtaracak ve onu mutlu edecektir.

Ek olarak rüyada anne ile ilişkiye girmek tabiri, hayırlı kapıların kendisine açılacağına; şahıs bekâr ise, evleneceğine; çalışmıyorsa, güzel bir iş bulup kendi ayakları üstünde duracağına delalet eder. 

Rüyada Akraba ile İlişkiye Girmek

Rüyada akraba ile ilişkiye girmek, rüya sahibinin akrabaları içinde hatırı sayılır biri olduğuna, sözünün dinlendiğine ve fikirlerinin önemsendiğine delalet eder.

Bazı yorumculara nazaran rüyada akraba ile ilişkiye girmek tabiri, akrabalar tarafınca alınacak olan fena bir habere de işaret etmektedir. Akrabasıyla ilişkiye girdiğini gören kişinin akraba birlikteliği yapacağı yada akrabalar dolayısıyla kısa bir üzüntü yaşayacağı da yorumlar içinde bulunur.

Rüyada Tanımadığın Biriyle İlişkiye Girmek

Hayırlara vesile olmayan, fena anlamlar içeren bir rüyadır. Rüyada tanımadığın biriyle ilişkiye girmek, rüyayı gören kişiye şanssızlık getireceğine tabir olunur. Rüyayı gören şahıs, cemiyet içinde bir kabahat, bir ayıp işleyecek ve bundan dolayı mahcubiyet duyacaktır. Yapmış olduğu yanlıştan dolayı hem çevresinden fena damgası yiyecek hem de işleri yolunda gitmeyecektir.

Rüyada tanımadığın biriyle ilişkiye girmek tabiri, bununla birlikte kişiyi ruhsal anlamda yıpratacak bir sürecin kendisini beklediğinin habercisidir.

Rüyada Adetliyken İlişkiye Girmek

Diyanete nazaran rüyada adetliyken ilişkiye girmek, haram durumunda olup, rüya sahibinin günaha girmekten çekinmeyen biri olduğuna delalet eder.

Rüyada adetliyken ilişkiye girdiğini gören şahıs, izzeti nefsine başat olamayan, talep ve arzularına yenik düşen ve bundan dolayı yanlış hayata geçirmeye eğilimli biri olduğuna işarettir.

Rüyada adetliyken ilişkiye girmek ne demek: Rüya sahibinin yanlışa sürükleneceğine ve bundan dolayı geri kalan hayatında üzüntü ve pişmanlık duyacağına yorumlanır.

Sevgiliyle İlişkiye Girmek

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir