Rüyada Sigara Görmek

Bakınız; Tütün

Rüyada kendisini sigara içerken görmesi, bir adam için bir fazlaca güçlüklerden sonrasında başaracağı bir girişime; orta yaşta ise, bozmaya zorunlu kalacağı bir dostluğa; bekar bir kız, için maddi yönden iyi bir erkekle evleneceğine; evli yada çalışkan bir bayan için kederli ve endişeli günlerin yaklaştığına işarettir.

Rüyada kendisini sigara içerken görmek, bir adam için, karşılaşılacak bir oldukca zorluktan sonrasında başarıya ulaşılacağını belirtir. Orta yaşlı ise, bozmak zorunda kalacağı iyi bir arkadaşlığa işaret eder; Bekar bir kız rüyada sigara içmek zengin bir kişiyle evleneceğine işaret eder. Evli yada çalışkan bir bayan için kederli ve sorun verici günlerin yaklaştığına yorumlanır. 

Rüyada sigara almak, yeni planlar içinde olduğunuzu işaret eder. Gelecekte birçok işiniz yolunda gidecek ve birçok hayaliniz gerçekleşecek. Ek olarak bu rüya, hoş fakat oyalayıcı söz ve konuşmadır. Sigara dumanı sıkıntıdır.

Rüyada birisine bir sigara ikram ettiğinizi yada birinden bir sigara alarak yaktığınızı görmek, yeni bir iş oluşturmak arzusunda olduğunuza yada evinizi başka bir yere nakletmek istediğinize işarettir. 

Bir başka rivayete bakılırsa de: Rüyada sigara içmek, sünneti terk etmeye yada sıkıntılı günler geçirmeye işarettir.

Yeni planlar yapacaksınız. Gelecekte birçok işiniz yolunda gidecek ve birçok hayaliniz geçekleşecek.

Rüyada sigara içtiğini görmek, eğlenceye olan düşkünlüğüne, dostlar tarafınca bir davete çağırılacağınıza; sigarayı attığını görmek, fena bir haber alacağınıza işarettir.

Sigara

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir