Rüyada Sınav Görmek

Rüyada sınavda bulunduğunu görmek, geleceğinizin oldukça iyi olacağına işaret eder.

Rüyada sınava girdiğini görmek, geçici sıkıntıdır. Sorunlarınız kısa süre içinde tamamen bitecek anlama gelir.

Rüyada bir işe girmeniz yada okuldan mezuniyet belgesi almanız için bir sınava girdiğinizi görmek; geçirdiğiniz heyecanlı günlerin tesirinden hemen hemen kurtulamadığınıza, birazcık gezip eğlenmeye, başınızı dinlemeye ihtiyacınız olduğuna delalet eder.

Bir başka rivayete nazaran de: Rüyada imtihan olmak; sorun, zahmet ve endişeye işaret eder. Tüm soruların cevaplandığı bir imtihan görmek; başarı ve mutluluğa, kimi zaman de sınav neşeli haber almaya işaret eder.

Öteki rüya tabirleri için bakınız: Kağıt, Kalem

Rüyada imtihan görmek, yolunuzun aydınlık olduğuna işaret eder. Geleceğinizin parlak olacağına ve her alanda istediğiniz başarıları elde edeceğinize delalet eder. Azimle ve hırsla emek vererek oldukça güzel mevkilere geleceğinize alamet eder. Rüyada imtihan görmek, oldukça rüyayı gören şahıs için oldukça hayırlı ve kısmeti bolca bir rüya olarak yorumlanır. 

Rüyada Sınava Girmek

Rüyada sınava girmek, genel olarak hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Emek verme hayatınızda stratejik düşünmeniz ve sorunlara akılcı çözümler üretmeniz yardımıyla oldukça başarı göstermiş olacağınıza delalet eder. Bu rüya başka bir rüya tabircisine nazaran, başınıza gelecek geçici sorun olarak tabir edilmiştir. Minik bir sorunla yüzleşeceğinizi ve kısa bir süre sonrasında hayatınızdaki tüm mevzuları çözüme kavuşturacağınızı gösterir. 

Rüyada Imtihan Olmak 

Rüyada imtihan olmak, hayatınız ile ilgili değişimler yapmak mevzusunda hemen hemen hazır olmayacağınızı işaret eder. Bir karar vermek zorunda kalacağınızı sadece bunun için zamana ihtiyacınız olacağını ifade eder. Ek olarak rüyada imtihan olmak gerçek anlamıyla yorumlanmıştır. Hem dünya hem de ahiret hayatında büyük sınavlar vereceğinize alamet eder. Sorun ve güçlükler atlatacağınızı rivayet eder. 

Rüyada Sınava Geç Kalmak 

Rüyada sınava geç kalmak, ayağınıza kadar gelecek şansı kaçıracağınıza delalet eder. Geleceğinizi bütünüyle etkileyecek ve sizi oldukça yüksek mertebelere çıkaracak bir fırsatı kaçırıp eli boş olarak döneceğinizi gösterir. 

Rüyada Imtihan Kazanmak 

Rüyada imtihan kazanmak, talihli olacağınız günlerin oldukça yakın bulunduğunu ifade eder. Hem iş hem de hususi hayatınızın mevzusunda bahtınızın açık olacağına delalet eder. Gelecekte oldukça elit bir konuma geleceğinizi işaret eder. 

Rüyada Sınavda Kopya Çekmek 

Rüyada sınavda kopya çekmek, hayırlı olmayan bir rüya olarak yorumlanır. Aranızdan su sızmayan bir dostunuz tarafınca ihanete uğrayacağınıza delalet eder. Fazlaca yakın ve samimi olduğunuz bu kimsenin size yaptıklarını öğrenince oldukça üzüleceğinize alamet eder. 

Rüyada Sınava Girememek 

Rüyada sınava girememek, bir iş mevzusunda tecrübesiz yaklaşacağınıza alamet eder. Acemice davrandığınızdan dolayı bilhassa maddi yitik yaşayacağınızı gösterir. Daha öncesinden planlamadan yaptığınız bu işten zarar göreceğinize delalet eder. 

Rüyada Sınavda Başarısız Olmak 

Rüyada sınavda başarısız olmak, gerçek anlamına yakın bir halde tabir edilir. Girişimde bulunduğunuz bazı işlerde başarısızlığa uğrayacağınıza delalet eder. Her işe çekinerek yaklaştığınızdan dolayı bir türlü istediğiniz sonucu alamayacağınızı gösterir. 

Rüyada Sınava Hazırlanmak 

Rüyada sınava hazırlanmak, ailenizin ve kendi geleceğiniz hakkında maddi planlar yapacağınıza delalet eder. İleride rahat etmek için kârlı yatırımlar yapacağınızı ve aklınıza yatan tüm fırsatları değerlendireceğinizi işaret eder. 

Rüyada Imtihan Bulunduğunu Görmek 

Rüyada imtihan bulunduğunu görmek, aileniz ile beraber oldukça mühim bir mevzuyu istişare edeceğinizi işaret eder. Tüm ailenin maddi menfaatlerini ilgilendiren bir mevzuda hep beraber en uygun yolu bulmaya çalıştığınızı gösterir. 

Rüyada Üniversite Sınavına Girmek 

Rüyada üniversite sınavına girmek, kendi geleceğinizi belirleyen bir mevzuda oldukça mühim bir karar alacağınıza delalet eder. Başkalarını dinlemeyerek, yalnız kalbinizi sesini dinleyeceğinizi ifade eder. Rotanızı çizeceğiniz ve bu sonucu alırken içinizden geldiği şeklinde davranacağınızı gösterir. 

Rüyada Sınavdan Geçmek 

Rüyada sınavdan geçmek, oldukça güzel bir rüya olarak yorumlanır. İş hayatınızda hedeflediğiniz başarı grafiğine fazlasıyla ulaşacağınıza delalet eder. Sizin her anlamda yükselmenizi ve güçlenmenizi elde eden oldukça hususi biriyle tanışacağınızı ifade eder. 

Rüyada Imtihan Puanını Görmek 

Rüyada imtihan puanını görmek, önünüze çıkan engellere karşı büyük bir fedakârlık ve çaba göstereceğinizi işaret eder. Her türlü problemi asla yılmadan azim ve cesaretle aşacağınızı ifade eder. En sonunda tüm sorunlarınızı aşacağınızı rivayet eder. 

Rüyada Imtihan Soruları Görmek 

Rüyada imtihan soruları görmek, mutluluk verici bir haberi tüm sevdiklerinizle paylaşacağınıza delalet eder. Yüzünüzü güldüren bu müjdeye ailenizi de dahil etmek için bir organizasyon düzenleyeceğinizi işaret eder. 

Rüyada Imtihan Olmak ve Kopya Çekmek

Rüyada imtihan olmak ve kopya çekmek, tüm her şeyi düzene koymuşken aniden hepsinin yeniden bozulacağına alamet eder. Uzun süredir üstünde çalıştığınız bir işin neticelerini alıyorken karşınıza engel çıkacağını ifade eder. 

Rüyada Sınavda Ağlamak 

Rüyada sınavda ağlamak, rüyanın tam tersi olarak yorumlanır. Gerçek hayatta gireceğiniz sınavda oldukça başarı göstermiş olacağınızı işaret eder. Hatta sınavınızın beklediğinizden bile güzel geçeceğine alamet eder. 

Rüyada Imtihan Kazanamamak 

Rüyada imtihan kazanamamak, bir problemle karşılaşıp umutsuzluğa düşeceğinize delalet eder. Önünüze çıkan sıkıntılı bir durum karşısında umutlarınızın tükendiğini hissedeceğinizi işaret eder. Sadece pozitif bakmaya başlayıp kendinizi toparlayacağınızı ifade eder. 

Ek olarak bakınız: İmtihan, Yazı Tahtası, Okul 

Imtihan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir