Rüyada Şirket Görmek

Rüyada ortaklık görmek, sevince ve dini esaslara uyularak meydana getirilen alışverişe ya da dünyalık menfaate işarettir. Rüyada varlıklı biriyle ortak olmak; varlıklı olmaya ya da mirasa ermeye, ortaklık, insaf ve adalete işarettir. Ortaklık, sevgide ve sözde samimi olmaya delalet eder. Fena giden işleriniz dostlarınızın yardımı ve desteğiyle düzelecek anlama gelir.

Rüyada şirket görmek, cemiyet ve çevre ile ilgili vakaları haber verir.

Rüyada biri ile ortaklık kurduğunuzu yada bir şirkete girdiğinizi yada bir şirketle ayrı bir ortaklık kurduğunuzu görmek; sevince, başarıya ve geçim bolluğuna delalet eder. Eğer kendi sermayesinden daha büyük bir sermayesi olan bir kimse ile ortaklık kurmuş iseniz, iş hayatınızda başkalarının direktifi ile hareket etmekte olduğunuza ve kazancınızı başka birileri eliyle kazandığınıza yorumlanır.

Rüyada büyük bir şirkette görevli bir şahıs olarak çalıştığını gören şahıs, evinde ve semtinde sözü geçen bir kimsedir. Şirket ortakları ev halkı ile de tabir olunur. 

Rüyada şirket ortakları ile aralarında ihtilaf çıktığını görmek, evinde eşiyle arasının iyi olmadığına delalet eder. Ortaklıktan ayrılan eşinden boşanır.

Bir başka rivayete nazaran de: Rüyada ortaklık, sevinçtir. Kimi zaman ortaklık, Allahu Tealadan ittika ederek meydana getirilen alışverişe yada dünyevî menfaati kendisine ilişkin olacak şeye işarettir. Yoksul bir kimse kendisinden servetçe daha yüksek bir insanla ortak olsa varlıklı olacağına işarettir. Eğer rüya sahibinin bir mirasa kavuşmada ümidi var ise, ona nail ve o mala ortak olur. Bir kimse rüyada kendisinin tanıdık bir kimse ile ortak bulunduğunu görse, bir iş hakkında insaf ve adaletli olurlar. Ortaklık; sevgide, samimiyete ve sözünde durmaya işarettir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir