Rüyada Sperma Görmek

Rüyada sperma görmek, sürekli olan nakit maldır ve azı da bir çok da artıcıdır. Kendisinden sperma çıktığını görse bu onun için meydana çıkacak maldır. Elinde yada yanında başkasının sperminin bulunduğunu gören kimse, başkasının malına kavuşur.

Rüyada nikahlı birisi sperminin nikahlısına bulaştığını görürse ondan muradına kavuşur ve bir hayra isabet eder. Hanımının menisini bulaştığını gören kimse, ondan faydalanır. Hanımının fercinden sarı su çıktığını görse hastalıklı bir çocuk doğurur. Çıkan su kırmızı ise çocuğun ömrü kısa olur. Çıkan su siyah ise doğacak çocuk ailesinin efendisi olur.

Rüyada sperm görmek, emniyettendir. Bundan dolayı sperma çıkardığını yada menisinin çıktığını gören kimse, arzusuna nail olur. Menisinin aktığını gören kimsenin arzusu da yerine gelir. Kimi zaman meninin çıkması, rahata yada oldukça mala ve sırları gizlemeye veya evlatların hayatını kaybetmesine yada hanımların işi olmayan kalmasına işarettir. Rüyayı gören kimse ziraatla meşgul ise ölmüş arazileri ihya eder ve oradan su çıkarır.

Rüyanızı Bizlere Yazın Sizin İçin Yorumlayalım rüya tabirleri için ek olarak bakınız: Cinsel Organlar, Cinsel İlişki

Sperma

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir