Rüyada Tamir Görmek

Rüyada herhangi bir yeri onardığını görmek, borcumuz var ise ödeyeceğinize; hastanız var ise yada hasta iseniz iyileşeceğinize; gurbette kimseniz var ise geleceğine; evde hamile biri var ise bir çocuğunun kız olacağına işarettir.

Ek olarak bakabileceğiniz rüya tabirleri: Tamirci

Rüyada onarım görmek, bir kişiyle aranızdaki sorunları çözeceğinizi ve aksayan işlerinizi yoluna koyacağınızı işaret eder. Uzun süredir küs olduğunuz bir arkadaşınızla aranızdaki meseleleri konuşarak halledeceğinize delalet eder. Ek olarak iş hayatınızda gelişmenizi ve büyümenizi engellemiş olan engelleri ortadan kaldıracağını ifade eder. Rüyada onarım görmek genel olarak yaşamı güzelleştirmek, ilişkileri düzeltmek olarak tabir edilir. 

Rüyada Otomobil Onarım Etmek 

Rüyada otomobil onarım etmek, bazı şeylere ulaşmak için sabırla beklemeniz gerekeceğine delalet eder. Daha iyi bir yaşantıya haiz olmak için paranızı idareli harcayacağınızı işaret eder. Ek olarak kısa süreli bir sorun yaşayacağınızı; sadece bunun sizin için mühim bir problem olamayacağını ifade eder. Hatta bu problemi çözmek için başkalarının yardımını alacağınızı gösterir. 

Rüyada Çatı Onarım Etmek 

Rüyada çatı onarım etmek, geçmişinizde bastırılmış duygularını açığa çıkaracağınızı işaret eder. Sizin hayata pozitif bakmanıza engel teşkil eden negatif duygulardan arınacağınıza delalet eder. Bu duygularla yüzleşirken ustalaşmış birinin yardımına gerekseme duyacağınızı rivayet eder. 

Rüyada Kapı Onarım Etmek 

Rüyada kapı onarım etmek, hayatınızın pozitif yönde değişeceğini işaret eder. Mali durumunuzun düzeleceğini ve ailenizi geçindireceğinizden daha çok para kazanacağınızı ifade eder. Parasal mevzuları çözünce ailenizle aranızda hiçbir sorun kalmayacağını ve beraber daha mutlu olacağınızı gösterir. 

Rüyada Bisiklet Onarım Etmek

Rüyada bisiklet onarım etmek, zor günleri geride bırakacağınızı ve hayallerinizin en kısa sürede gerçekleşeceğini ifade eder. Zahmet çekip ter döktüğünüz işlerin pozitif sonucunu fazlasıyla alacağınıza delalet eder. Ek olarak olmasını arzu ettiğiniz şeylere beklediğinizden daha kısa sürede ulaşacağınızı rivayet eder. 

Rüyada Saat Onarım Etmek 

Rüyada saat onarım etmek, yaptığınızdan hatalardan kendinize ders çıkaracağınız işaret eder. Eskiden bilerek yaptığınız ve hayatınız oldukca fena etkileyen işleri yapmamak için kendi kendinize söz vereceğinizi ifade eder. Böylece hem iş hayatınızda hem de hususi hayatınızda pozitif değişiklerin olacağını gösterir. Bu rüyanın öteki bir anlamı ise yanlış arkadaşlıklarınızı bitireceğinizi rivayet eder. Yaşam enerjinizi düşüren ve sizi fena yola sürükleyen arkadaşlarınızla ilişkinizi keseceğinizi gösterir. 

Rüyada Saat Onarım Ettirmek

Rüyada saat onarım ettirmek, maddi olarak sıkıntıya düşüp ailenizden destek alacağınızı işaret eder. Borçlarınızı ödeyemediğiniz için aileden birinden borç para isteyeceğinizi ifade eder. Eğer öğrenciyseniz ve ailenizden uzakta yaşıyorsanız, öğrencilik harcamalarını gidermek için oldukca yakın bir arkadaşınızdan borç para alacağınızı rivayet eder. 

Rüyada Tv Onarım Etmek

Rüyada tv onarım etmek, günden güne durumunuz daha iyiye gideceğini ve daha büyük başarılar elde edeceğinizi işaret eder. Planladığınız tüm hedeflerinize kısa zamanda ulaşacağınızı ve bu sayede yaşam standartlarının iyileşeceğini ifade eder. Bu rüyanın öteki bir anlamı ise işlediğiniz günahlara tövbe etmek ve Tanrı’ın affetmesi için yakarma etmek şeklinde tabir edilir. 

Rüyada Musluk Onarım Etmek 

Rüyada musluk onarım etmek, sizi daha mutlu hissettirecek başka bir işte çalışmaya başlayacağınızı işaret eder. Sevdiğiniz mesleği yapmak için şu anda çalıştığınız işten çıkacağınızı ifade eder. Hatta kendi işinizi oluşturmak için yeni bir iş alanına ana para yatıracağınızı rivayet eder. 

Rüyada Tamirhane Görmek 

Rüyada tamirhane görmek, hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Sürpriz bir halde gelecek güzel bir haberle hayatınızın değişeceğini ifade eder. Tam çıkmaza girmiş hissederken adeta yaşamınız büyülü bir değnekle düzeleceğini işaret eder. 

Rüyada Pencere Onarım Etmek 

Rüyada pencere onarım etmek, birisine verdiğiniz sözleri yerine getireceğini ifade eder. Geçmişte bir hiç kimseye bir iyilik yapacağınıza dair söz verdiğinizi ve bunu iyiliği gerçekleştireceğinizi işaret eder. Bunun karşılığında karşınızdaki kişiyi oldukca mutlu edeceğinizi rivayet eder. 

Rüyada Buzdolabı Onarım Etmek

Rüyada buzdolabı onarım etmek, önünüze çıkan fırsatları oldukca iyi bir halde değerlendireceğinize delalet eder. Yeni kapılar açılacağını ve sağduyulu düşünerek bunlardan en hayırlısını seçeceğinizi ifade eder. Sonuçta doğru bir seçim yapacağınızı gösterir. 

Rüyada Lastik Onarım Etmek 

Rüyada lastik onarım etmek, kalbini kırıp incittiğiniz birinden özür dileyeceğinizi ifade eder. Oldukca yakın bir arkadaşınıza söylediğiniz sözlerden dolayı pişman olacağınızı ve bu kişinin kalbini onarım etmek için elinizden geleni yapacağınızı işaret eder.

Onarım

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir