Rüyada Tanıdık Görmek

Rüyada tanıdık görmek, alacağınızın güzel haberlere ve müjdelere delalet eder. Fazlaca sevindirici bir haber aldıktan sonrasında hayatınızın tamamen değişeceğine alamet eder. Ek olarak hayallerinizin gerçekleşeceğini ve ümit ettiğiniz her şeye kavuşacağınızı ifade eder. 

Rüyada Tanıdık Birinden Para Almak

Rüyada tanıdık birinden para almak, bulunduğunuz konum ve mevkiyi her türlü işinizde kullanacağınızı işaret eder. Mühim bir şey satın almak yada elde etmek için gücünüzü öne süreceğinizi ifade eder. Bu rüyanın öteki bir anlamı ise kendine güvenmemek ve utangaç hareket etmek olarak tabir edilir. 

Rüyada Tanıdık Hanım Görmek 

Rüyada tanıdık kadın görmek, mal varlığınızın artacağına delalet eder. Fakirlikten kurtulacağınızı, geçim sıkıntısı derdinizin olamayacağını gösterir. Böylece aile içinde maddi mevzular yüzünden mesele çıkmayacağını işaret eder. 

Rüyada Tanıdık Birini Görmek 

Rüyada tanıdık birini görmek, sizi mutlu edecek sözler duyacağınızı ve gururlanacağınızı ifade eder. Yaptığınız işleri takdir eden kimseler olacağını ve bunun da sizi başarıya götüreceğini işaret eder. Ek olarak görmek istediğiniz her güzelliği görebilme şansına erişeceğinizi gösterir. 

Rüyada Tanıdık Birini Hamile Görmek 

Rüyada tanıdık birini hamile görmek, uzun süreden beri size duygularını açamayan birinin sonunda duygularını ifade edeceğini işaret eder. En başta bu kişiye hangi yanıt vereceğinizi bilemeyeceğinize; sadece bu kişiye bir talih vereceğinize delalet eder. 

Rüyada Camide Tanıdık Görmek 

Rüyada camide tanıdık görmek, gördüğünüz bu kişiye başta tinsel olmak suretiyle maddi olarak da destek vereceğinizi işaret eder. Bu kimseyi iyi ve güzel sözlerinizle doğru yola yönelteceğinize delalet eder. 

Rüyada Tanıdık Hekim Görmek 

Rüyada tanıdık doktor görmek, dertlerinizden kurtulacağınıza ve bundan sonraki hayatınızı mutlu geçireceğinize işaret eder. Bu rüyanın başka bir anlamı ise hastalıklardan kurtulmak ve şifa bulmak olarak tabir edilir. 

Rüyada Tanıdık Birinin Öldüğünü Duymak 

Rüyada tanıdık birinin öldüğünü duymak, rüyanızda gördüğünüz bu kişinin ömrünün uzayacağını işaret eder. Bu kişiyle beraber güzel ve keyif zaman geçireceğinizi ifade eder. Hatta bu kişinin size iyiliği dokunacağını rivayet eder. 

Rüyada Tanıdık Birinin Elini Öpmek

Rüyada tanıdık birinin elini öpmek, bu kişiden bir mevzuyla ilgili akıl alacağınıza delalettir. Ek olarak tecrübesiz olduğunuz bir mevzuda bir büyüğünüzden yardım isteyeceğinizi işaret eder. Ve bu kimsenin tavsiyelerine uyacağınızı gösterir.

Rüyada Tanıdık Birinin Ölmesi

Rüyada tanıdık birinin ölmesi, bu kişinin gerçek hayatta hasta olacağına delalet eder. Rüyanızda gördüğünüz bu yakınınızın sağlığını kaybedeceğine işaret eder. Fazlaca sevdiğiniz bu insanoğlunun hastalandığını duyunca büyük bir üzüntü duyacağınızı ifade eder. 

Rüyada Tanıdık Birini Uyurken Görmek 

Rüyada tanıdık birini uyurken görmek, oldukça eleştiri bir hatadan birini döndüreceğinizi gösterir. Tam yanlış yapmak üzereyken bu kişiyi fark edip uyaracağınızı işaret eder. Bu rüya birine yardım etmek için sizi uyarıcı bir rüya anlamına gelir. 

Ek olarak bkz: Horlamak

Rüyada Tanıdık Yaşlı Hanım Görmek

Rüyada tanıdık yaşlı kadın görmek, size kötülüğü dokunan akrabalarınızla ilişkinizi keseceğinize delalet eder. Sizi sömürmeye çalışan ve kullanan yakın akrabalarınızla tekrar görüşmeyeceğinize ya da görüşmemeniz gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Tanıdık Adam Görmek 

Rüyada tanıdık adam görmek, yakın bir kimseden hayır ve iyilik göreceğinizi işaret eder. Eğer görülen kimse yaşlı bir adam ise Tanrı katında dualarınızın kabul olacağını gösterir. İyiliğe ve güzelliğe ulaşacağınızı ifade eder. 

Rüyada Tanıdık İnsanları Görmek

Rüyada tanıdık insanları görmek, özlemini çektiğiniz yakın akrabalarınızla bir toplantı vesilesiyle buluşacağınıza delalet eder. Düğün, nişan ya da yiyecek benzer biçimde bir organizasyonda oldukça sevdiğiniz kimselerle görüşeceğinizi gösterir. 

Rüyada Ölmüş Tanıdık Görmek 

Rüyada ölmüş tanıdık görmek, bu kişinin sizden yakarış beklediğine alamet eder. Ahirete göçmüş yakınınızın rüyanıza girmesi sizden yakarış ve kendisi için evinizde Kur’an okutma beklediğini ifade eder. 

Rüyada Tanıdık Biriyle Nişanlanmak 

Rüyada tanıdık biriyle nişanlanmak, hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Yüzünüzün asılacağı fena bir haber alacağınızı işaret eder. Bu haberle tüm moralinizin yerle bir olacağını gösterir. Bunun sonucunda ruh halinizin bozulacağını gösterir. 

Rüyada Tanıdık Köylüsünü Görmek 

Rüyada tanıdık köylüsünü görmek, kısa süre içinde memleketinize dinlence amaçlı ziyaret yapacağınızı işaret eder. Baba toprağını oldukça özlediğini ve bir süreliğine oralara gidip özlem gidereceğinizi rivayet eder. 

Ek olarak bkz: Köylü Görmek

Rüyada Tanıdık Birini Mutsuz Görmek 

Rüyada tanıdık birini üzgün görmek, bu kişiyle ortak bir mutluluk yaşayacağınızı ifade eder. Başarılarınız için kutlama yaparken bu kişiyi de sevincinize dahil edeceğinizi işaret eder. Bu kişinin de mutlu anlarınızın bir parçası olacağını temsil eder.

Tanıdık

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir