Rüyada Tanımadığın Birini Görmek

Rüyada tanımadığın birini görmek, size iyi gelecek ve mutlu edecek dostluklar edineceğinizi işaret eder. Bu dostlukların ilelebet devam edeceğini ifade eder. Bu rüya bazı yorumcular tarafınca negatif olarak tabir edilmiştir. Attığınız her adımı dikkatlice izleyen bir düşmana delalet eder. Bu düşmanın sizi Tanrı yolundan saptırmaya çalışacağını sadece başarı göstermiş olamayacağını rivayet eder. 

Rüyada Tanımadığın Biriyle İlişkiye Girmek

Rüyada tanımadığın biriyle ilişkiye girmek, asla ummadığınız bir yerden yarar göreceğinizi işaret eder. Bu rüya sanılanın aksine negatif değil pozitif yönde bir rüya olarak tabir edilir. Başka biriyle kurduğunuz çıkar ilişkisinin önünüzü görmeyi sağlayacağını ifade eder. 

Rüyada Tanımadığın Biriyle Evlenmek 

Rüyada tanımadığın biriyle evlenmek, canınızı sıkan bir vaka yaşayacağını işaret eder. Bu olayın etkilerinden kurtulmak için epey çabalayacağınızı gösterir. Bu durumla uğraşırken birçok fırsatı da kaçıracağınızı ifade eder. 

Rüyada Tanımadığın Biriyle Öpüşmek 

Rüyada tanımadığın biriyle öpüşmek, bu rüyayı gören şahıs adam ise kısa sürede mutlu bir beraberlik yaşayacağına delalet eder. Eğer bu rüya bir karı tarafınca görülmüşse çevresinin onu oldukca sevecek dostlarla sarılı olacağını işaret eder. Bu rüyanın öteki bir yorumu ise oldukca uzakta yaşayan bir tanıdığınızdan bir haber alacağınıza dair alamet olmasıdır.

Rüyada Tanımadığın Biriyle Sevgili Olmak

Rüyada tanımadığın biriyle sevgili olmak, gerçek hayatta yanlış bir kişiye oldukca bağlanacağınızı işaret eder. Bu kişiyi ilkin tanıdığınızı zannedeceğini ve sonrasında size karşı olan tutumlarını görüp pişmanlık yaşayacağınızı ifade eder. 

Rüyada Tanımadığın Birini Görmek ve Konuşmak 

Rüyada tanımadığın birini görmek ve konuşmak, iki şekilde yorumlanmıştır. Sizi huzura erdirecek dostluklar edineceğinizi işaret eder. Bazı âlimlere gore bu rüya, size kin besleyen ve düşman olan birinin sizinle dost olmaya çalışacağını ifade etmektedir.

Rüyada Tanımadığı Ölüler Görmek 

Rüyada tanımadığı ölüler görmek, görülüş şekline gore değişik tabir edilmektedir. Eğer bu ölüler fena bir halde görülmüşse günaha bulaşacağını ve hata yapacağınızı işaret eder. Tam tersine ölüler oldukca iyi görünüyorsa bu doğru yolda olduğunuza delalet eder. Tanrı’ın yolundan yürüyeceğinize alamet eder. 

Ek olarak bkz: Ölülerin Dirilmesi Görmek, Allah Yolunda Nöbet

Rüyada Tanımadığın Birini Dövmek 

Rüyada tanımadığın birini dövmek, gerçek hayatta tanımadığınız birinden iyilik göreceğinizi işaret eder. Sıkıntıya düştüğünüz aniden asla daha ilkin görmediğiniz bir kimsenin size yardım edeceğine delalet eder. 

Rüyada Tanımadığın Birine Aşık Olmak 

Rüyada tanımadığın birine aşık olmak, gerçekleşeceğini asla ummadığınız bir isteğinizin gerçekleşeceğine alamet eder. İçten içe derin duygular beslediğiniz bir kimsenin hislerinize karşılık vereceğini işaret eder. 

Rüyada Tanımadığın Birinin Öldüğünü Görmek 

Rüyada tanımadığın birinin öldüğünü görmek, oldukça hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Birçok yoksul ve kimsesiz insanoğlunun yardımına koşacağını işaret eder. Hatta yardım ederken bazı arkadaşlarınızı da yardımlara seferber edeceğinizi ifade eder. Hayırseverliğiniz ve cömertliğinizin Tanrı’ın huzurunda oldukca makbul olacağını gösterir. 

Rüyada Tanımadığın Birini Tanıyormuş şeklinde Görmek 

Rüyada tanımadığın birini tanıyormuş şeklinde görmek, aile içinde bazı sorunların baş göstereceğine delalet eder. Sadece bu sorunların aile fertleri tarafınca tartışılarak çözüme kavuşturulacağına alamet eder. 

Rüyada Tanımadığın Gelin ve Damat Görmek 

Rüyada tanımadığın gelin ve damat görmek, şansınızın ve kısmetinizin açılacağını işaret eder. İş hayatınızda ilerleme kaydedeceğinizi ve bu sayede daha oldukca para kazanacağını ifade eder. Tinsel olarak da hanenize refah, mutluluk ve bolluk geleceğini rivayet eder. 

Rüyada Tanımadığın Biriyle Tartışmak

Rüyada tanımadığın biriyle tartışmak, beklenmedik bir yerden elinize toplu para geçeceğini işaret eder. Talih oyunları ya da miras yöntemiyle çaba sarf etmeden gelir elde edeceğinizi ifade eder. Bu parayla birçok işinizi düzene sokacağınızı gösterir.

Ek olarak bkz: Münakaşa 

Tanımadığın Birini

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir