Rüyada Temizlemek Görmek

Rüyada temizlemek görmek, hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Sıhhat ve esenlik bulacağınıza, kaygı ve kuşkularınızdan bütünüyle arınacağınıza, doğru ve güvenli adımlarla yürüyeceğinize işaret eder. Sizi mutsuz edip kızdıran her şeyi tek tek hayatınızdan çıkaracağınıza, güzel haberler alıp mutlu olacağınıza, her işinizi Tanrı’ın rızasını kazanmak için yapacağınıza delalet eder. Rüyada temizlemek görmek, sağlığınıza kavuşacağınıza ve üzüntü yüzü görmeyeceğinize işaret eder. 

Bkz: Balkon Yıkamak

Rüyada Ev Temizlediğini Görmek 

Rüyada ev temizlediğini görmek, oldukça pozitif ve hayırlı bir rüya şeklinde tabir edilir. Uzun süredir iş hayatınızda yaşadığınız sorunların nihayete ereceğini, aile hayatında da eşinizle yaşadığınız maddi problemlerin son bulacağını gösterir. Gösterdiğiniz üstün azim ve çaba yardımıyla sıkıntıların üstesinden gelmeyi öğreneceğinize delalet eder. 

Rüyada Temizlik Yaptığını Görmek 

Rüyada temizlik yaptığını görmek, güzel ahlâklı ve eli bol bir insan olduğunuza işaret eder. Kalbinizden kötülükleri atıp daima iyi düşüneceğinize, başkalarının ayıplarını örten ve kusurlarını gizleyen bir şahıs olacağınıza rivayet eder. Bazı İslam âlimleri, rüyada temizlik yapmayı güzel davranışlarda bulunmak olarak nitelendirmişlerdir. 

Rüyada Wc Temizlemek Görmek 

Rüyada hela temizlemek görmek, iyi olmayan bir rüya şeklinde tabir edilir. Huzurunuzun ve keyfinizin kaçacağına, alacağınızın tatsız bir haber yüzünden ağız tadınızın bozulacağına işaret eder. Geçim sıkıntısı çekeceğinize, parasal anlamda darlığa düşeceğinize ve yeniden eski durumunuza gelmek için ikinci bir işte çalışmak zorunda kalacağınıza alamet eder.

Rüyada Balık Temizlemek Görmek

Rüyada balık temizlemek görmek, iş hayatınızda yükselişe geçmek için oldukça emek vereceğinize ve gece gündüz emek vererek yeni projeler üreteceğinize delalet eder. Borçlarınızdan kurtulup rahat bir yaşam süreceğinize ve maddi olarak oldukça rahatlayacağınıza işaret eder. 

Rüyada Mutfak Temizlemek Görmek 

Rüyada mutfak temizlemek görmek, hayırlı ve talih getiren bir rüya olarak tabir edilmiştir. Rızkınızı helal yollardan kazanacağınıza, kalbinizdeki inanç aşkı ve Tanrı korkusu sebebiyle günah işlemekten uzak duracağınıza delalet eder. 

Rüyada mutfak temizlemek görmek ne demek: Ailenizin haricinde tek kalmış bir kimsenin sorumluluğunu alacağınızı, güvenilir bir insan olmak için oldukça dürüst olacağınızı, kimsenin hakkını yemeden her insana eşit işlem edeceğinizi ifade eder. 

Rüyada Kıl Temizlemek Görmek 

Rüyada kıl temizlemek görmek, bu rüya temizlenen bölgeye nazaran değişik manalara gelmektedir. Rüyada kendi kılını temizlediğini görmek, fukara olmak anlamına gelir. Evin içine dökülen kılları temizlemek, yaşamınızda olmasa da olur dediğiniz insanoğlu ile tekrar görüşmemeyi ifade eder. 

Rüyada yüzündeki kılları tıraş etmek ise resmi bir dairede işe adım atmak anlamını taşır. Canınızı sıkan ve huzurunuzu kaçıran bir hiç kimseye unutamayacağı bir ders vereceğinizi, yakın bir arkadaşınızdan aldığınız habere kafayı oldukça takacağınıza işaret eder. 

Rüyada Burun Temizlemek Görmek 

Rüyada burun temizlemek görmek; ferahlamak, rahata ermek ve huzura kavuşmak şeklinde tabir edilir. Hayatınızda yaşam enerjinizi kaçıran her şeyi def edeceğinizi, maddi ve tinsel bakımdan rahatlayacağınızı işaret eder. 

Rüyada tuvalette burun temizlemek görmek; kendi menfaatlerini düşünen birisi ile çıkar çatışmasına gireceğinizi, büyük münakaşa edeceğinizi ve ortak arkadaşların yardımıyla bu kişiyle kavga etmekten vazgeçeceğinizi ifade eder. 

Rüyada Otomobil Temizlemek Görmek 

Rüyada otomobil temizlemek görmek, yeni tecrübeler edineceğinize ve bu değişimleri kendi hayatınıza yansıtacağınıza işaret eder. Emek verme hayatınızda karşınıza çıkan engeller ve problemler için akılcı çözümler üretip üstesinden geleceğinize, yakın bir süre içinde hayatınızı düzene sokmak için başkalarının da tavsiyesiyle disiplinli bir insan olacağınıza delalet eder. 

Rüyada otomobil temizlemek görmek; başkalarının sorunlarını dinleyen ve akıl danıştıkları bir şahıs olacağınızı, vakalar içinde bağlantı kurabilen biri olduğunuzdan dolayı karmaşık durumları oldukça acele atlatacağınıza alamet eder.

Temizlemek 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir