Rüyada Timsah Görmek

Rüyada timsah görmek; alçak ve hakir düşmana, hain hırsıza, zalim tüccara ve polise delalet eder.

Rüyada timsahın karada yürüdüğünü görmek, onun fazlaca tehlikeli düşmanları bulunduğuna; timsahı öldürürse, düşmanlarına üstün geleceğine işarettir.

Rüyada timsahın karada yürüdüğünü görmek, onun fazlaca tehlikeli düşmanlara haiz olduğuna işarettir. Eğer timsah sizi ısırdıysa, yaşamınız çekince içindedir anlamına gelir. Timsahı öldürmek, düşmanlarınızı alt edeceğinize yorumlanır. Gizli saklı düşmanlarınız var anlamına gelir. Bu insanlara ve sıhhat durumunuza dikkat edin.

Rüyada timsah görmek tabiri, gizli saklı düşmanlarınız olduğu anlamına gelir. Bu insanlara ve sağlığınıza dikkat edin.

Rüyada timsah görmek nedir; kuvvetli, komut vermeye ve zayıfları ezmeye alışkın biridir. Rüyada timsah derisinden çanta büyük kısmet fakat timsah derisinden ayakkabı ise düşmanın niçin olacağı sıkıntıdır.

Rüyada timsah görmek ne demek, haşin ve aksi bir kimse ile tartışarak sonunda onunla mahkemelik olacağına delalet eder. 

Bir başka rivayete gore de: Timsah görmek, polise işarettir. Timsah, hain bir hırsızdır. Zalim ve hain tüccara da işarettir. Timsahın, kendisini denize çekerek boğduğunu gören kimse, bir polisin eline düşer ve polis onun zulmen malını alarak öldürür. Eğer timsahtan kurtulmuş ise mezkur polisten de kurtulur. Rüyada timsah, fıska (günaha), harama, korkuya ve haram kazanca, rüzgarın esmesi ve yol kesicilerden korkmaya işarettir. Kimi zaman timsahı görmek, boğulmak sebebiyle ömrün tükenmesine işarettir. Timsah görmekte hayır yoktur. Kimi zaman timsah, alçak ve hakir düşmana işarettir. Timsahı karada da görmekte hayır yoktur. 

Rüyada timsahı sudan karaya çektiğini gören kimse, düşmanına ve borçlusuna galip gelmiş olarak istediğini alır. Timsahın etinden, derisinden ve yağından bir şeye malik bulunduğunu görse, malik olduğu miktarca düşmanının malından eline geçer.

Rüyada timsah görmek ne anlama gelir: Gizli saklı düşmanlarınız olduğu anlamına gelir. Bu insanlara ve sağlığınıza dikkat edin. Eğer timsah yakalayıp sizi yenilgiye uğratırsa, hayatınız hakkaten de çekince içindedir. Timsahı yenip onu öldürürseniz, tüm sorunların üstesinden geleceğiniz anlamına gelir.

Timsah

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir