Rüyada Tuvalet Görmek

Rüyada wc görmek; insanoğlunun kendi ailesinden meydana gelen sıkıntılarına, rızık temini için çalışıp çabalamaya, eşiyle başbaşa kalmaya, malın saklandığı depoya, dükkana işarettir. Wc yalnızlık; evine, temizliğe, tefekkür etmeye ve ferahlığa işaret eder.

Rüyada temiz hela görmek; hanımının iyi hallerine, genişliği onun uyumlu ve itaatli oluşuna delalet eder. Kirli ve dar hela, karısının kendisinden nefret ediyor olmasına; lağımın (hela kuyusunun) taşma endişesi olmadan dolması, eşinin hamile olmasına; tuvalette mahsur olmak, vefat etmeye delalet eder.

Tamamlayıcı tabir için Bakınız; Abdest Bozmak, Necaset, Sidik.

Rüyada hela görmek ne demek, rüya sahibinin aile halkının üzüntü ve sıkıntılarına, çalışıp çaba göstermesine ve onların nafakaların kısmasına işarettir. Kimi zaman hela görmek, hanımıyla başbaşa kalmaya yada malını biriktirdiği deposuna yada içinde malı bulunan dükkana işarettir. Wc; rahatlık, düşünce, temizlik ve yalnızlık evidir.

Rüyada tuvaletin taşması, rüya sahibinin hanımının hamile olduğuna yada bir hizmetçiye haiz olmasına işarettir. Kimi zaman bu rüya, malın çokluğuna yada onun taşkınlığını gidermek için görülen ihtiyaca binaen mal sarf etmesine işarettir. Eğer hela taşıp orada bulunan şeyleri pislemesi ve kokusu da olmasa, rüya sahibi için hayırlı bir şeyin meydana çıkmasına, kimi zaman de maksadının mümkün olmamasına işarettir. Kimi zaman hela, bayanlara işarettir. 

Rüyada eğer hela geniş temiz ve kokusuz ise, onun hanımı iyi geçimlidir. Tuvaletin temizliği hanımının iyi halli; genişliği ise, itaatkar oluşudur. Kokusunun azlığı ise hanımının iyi olarak övülmesine işarettir. Wc, dar ve pislikle dolu olup sahibi orada oturacak yer bulamıyorsa, hanımının kendisinden nefret etmesine işarettir.

Rüyada eğer hela kirli kokuyorsa, hanımının yaramaz sözlü ve gönül incitici olmasına ve öylece şöhret bulmasına işarettir, Wc kuyusunun kanla dolduğunu görse, o kimsenin hanımının önlemli oluşuna ve israf korkusundan dolayı kocasını çokça para sarf etmesinden meneder.

Bir kimse rüyada elinde bir ağaç parçası bulunduğunu ve onunla tuvaletin deliğini karıştırdığını görürse, o kimsenin evinde boşanmış bir bayan olmasına işarettir. Rüyada hela içine bırakıldığını gören kimse hakkında hile yapılır.

Rüyada hela içine bırakıldığını ve üstüne de kapısının kapatıldığını gören kimse, ölür.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir