Rüyada Uçak Görmek

Rüyada tayyare görmek, yolculuğa; ehli için makam ve rütbenin yükselmesine, ötekiler için madden ilerlemeye ya da mektup almaya delalet eder.

Rüyada havalanan uçakta bulunduğunu görmek, isteyerek hayatında değişim meydana getirecek anlamına gelir. Rüyada tayyare görmek; yenilik, değişim, cemiyet kurallarının dışına çıkmak şeklinde yorumlanır. Alışılmadık deneyimler yaşayacaksınız. Talih size gülmeye başlamış olacak. Sürprizlere şaşırıp mutlu olacaksınız.

Rüyada uçağa binmek, kişinin isteyerek yaşamını değiştireceğini ve cemiyet kurallarının dışına çıkacağına işaret eder.

Rüyada bir tayyare yaptığını yada satın aldığını gören, işlerin de başarıyı hazırlamış olur. Bir tayyare sattığını gören, bu başarıyı kaybeder. Bir tayyare yaptığını gören, kendi emek vermesi ve gayreti ile kimsenin yardımı olmadan büyük bir mevkiye çıkar ve halk içinde ün yapar.

Bazı yorumculara gore; uçağa binmek, kendini tehlikeye koymaya işarettir. Uçaktan inmek ise tehlikeden kurtulmakla tabir olunur. Uçakla havada türlü oyunlar yaptığını gören, tehlikelere karşı yürekli olur.

Bir başka rivayete gore de: Rüyada görülen tayyare, makam ve rütbeye işarettir. Uçağın düştüğünü yada parçalandığını gören kimse, bir musibet ve belaya maruz kalır. Refah ve bölük içinde bulunan bir kimsenin rüyada ucuzluk görmesi sıkıntıya işarettir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir