Rüyada Uçak Kazası Görmek

Ek olarak bkz: Tayyare Görmek, Tayyare Düşmesi, Uçakla Uçmak

Rüyada tayyare kazası görmek, rüyayı gören kişinin yaşamını fazlaca derinden sarsacak ve hem iş yaşamını hem aile yaşamını darmadağın edecek, işlerini onarım edilemeyecek kadar bozacak ve verdiği emekleri yok edecek bir durum yaşayacağına ve bu yüzden ruhani olarak bir çöküş yaşayacağına delalet eder.

Rüyada tayyare kazası görmek ne anlama gelir, deyim yerindeyse dert üzerine dert bindirecek bir vaka yaşanacağı şeklinde yorulur. Şahıs, kendisine gelebilecek her türlü sıkıntıya hazırlıklı olmalıdır.

Rüyada tayyare kazası görmek nedir; yapılacak bazı işlerin art niyetli kimseler tarafınca suiistimal edileceğine, emek hırsızlığı meydana getiren kişiler tarafınca kullanılmak isteneceğine, hayallerle araya duvar örecek bir vaka yaşanacağına, temeli atılan bir çalışmanın devasa boyutta bir problemler yumağına dönüşeceğine ve kalben pişmanlık yaratacak bir adım atılacağına alamet eder.

Rüyada tayyare kazası görmek ne demek; haneye düşecek ve aile bireylerini fazlaca üzecek hatta kahredecek bir olayın yaşanmasına ya da bir haberin alınmasına yorumlanır. Aile büyüklerinden birinin sağlığının bozulacağına ya da bir arkadaştan vefat haberine geleceğine işaret eder.

Rüyada tayyare kazası görmek tabiri, sıhhat sorunlarının baş göstereceğine ve uzunca bir süre kişinin yakasını bırakmayacağına delalettir. Gerek beslenme alışkanlıklarının değiştirilmesi ve gerekse de spor halletmeye başlanması yardımıyla bu durum bertaraf edilebilir.

Rüyada tayyare kazası görmek İslami rüya tabirleri, zor bela atlatılan bir iş problemiyle yine karşılaşılacağına, bu yüzden resmi kurumlardan ceza alınacağına ve parasal bir darboğaza düşüleceğine yorulur.

Tayyare Kazası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir