Rüyada Üremek Görmek

Rüyada üremek; verimli işlerin olacağı, emek harcamalar ve emekler sonucunda güzel işlerin meydana geleceğine delalet eder. Rüyada bir yiyeceğin üstünde üreyen bakteriler görmek, hoşunuza gitmeyen ve gözünüzden de kaçmayan vakalara şahit olacaksınız ve bu durumdan mideniz bulanacak şeklinde yorulur. 

Rüyada insanların ürediğini görmek, hayırlı işler için bir araya gelecek topluluklara ve bu toplanmalar sonucunda meydana çıkacak hayırlı güzel projelere delalet eder. 

Rüyada aynı cinsten adam ve dişi iki hayvanın çiftleşerek ürediğini görmek, kişinin oldukca istediği bir şeyin beklediğinden kısa sürede gerçeğe kavuşacağına işaret eder. Rüyada merkeple beygirin çiftleşerek ürediğini ve bu çiftleşme sonucunda katırın dünyaya geldiğini görmek, beklenmeyen garip olayların vuku bulacağına delalet eder. 

Rüyada hayvanların çiftleşerek ürediğini görmek, bir kazancın arkasının geleceğine ve iyi üstünde durulduğu takdirde artarak devam edeceğine işaret eder. Rüyada sevmiş olarak çiftleşen ve üremeleri sonucunda birden fazla evlatları olan herhangi bir canlı görmek, sıhhatli bir toplumun oluşacağı bu şekilde bir toplumda her insanın sulh içinde yaşayacağına ve esenlikle yaşamını sürdüreceğine işaret eder.

Üremek

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir