Rüyada Uyku Uyumak Görmek

Rüyada kendisini uykuda görmek, gaflettir.

Uyuduğunu Ya da Uyumak İstediğini Görmek

Bir kimse rüyada uyuduğunu ya da uyumak istediğini görürse, tembelliğe ve işsizliğe yorulur. Bu rüya tüm insanoğlu hakkında iyi değildir. Sadece korku içinde bulunan ya da hakkında bir sertlik ve azabın meydana gelmesi aklına gelen kimse hakkında iyi ve hayırlıdır. Zira uyku kederli ve mahzun kimselerin üzüntüsünü ve mahzunluğunu giderir. Korkan bir kimse rüyada uyuduğunu görse, korktuğundan güvenilir olur.

Rüyada uyumak taat ve yakarma sahipleri için kutsal yolculuğa ve çalışmaya, tenha bir yere çekilip dünya ziynetlerine rağbet göstermemeye yorumlanır.

Bazı tabirciler, uyku günahın bitmesine yorulur der. Zira meleklerin kalemleri uykuda olan kimseden günah yazmazlar. Bazı tabirciler de uyku, aklı örten sarhoşluk, bazıları ise, hastalıktır, dediler.

Korkan bir kimse rüyada uyuduğunu görürse, korktuğundan güvenilir olur.

Tüm İnsanların Uyuduğunu Görmek

Rüyada bir kimse tüm insanların uykuda olduklarını görürse, tüm insanoğlu hakkında kötülüğe yada piyasanın pahalı olmasına yorumlanır.

Sırt Üstü Uyuduğunuzu Görmek

Bir kişinin sırt üstü uyuduğunu görmesi, onun dünyaca nail olacağı kuvvet ve kudrete yorulur. Uyku, üzüntü ve kederin gitmesine de yorumlanır. Bekâr kızlar için uyku nikaha yorumlanır.

bkz: Rüyada Uyku İlacı Görmek

Uyku /Uyumak


 Uyku sorunları için uyku bozukluklarını yazısını okuyabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir