Rüyada Vişne Görmek

Rüyada mevsiminde olgunlaşmış vişne görmek, mal ve rızka; mevsimi haricinde ya da ekşi vişne yiyecek, üzüntüye ve hastalığa delalet eder.

Rüyada tatlı vişne yiyecek, helal rızka; ekşi vişne ise haram mal ve nimete işarettir.

Rüyada mevsiminde güzel vişne görmek yada yiyecek, mutluluk ve bolca kazanç getirecek yeni işe atılacağınıza işarettir. Rüyada vişne yiyen kimse, bolca para kazanacak anlama gelir. Ekşi vişne de iyi kullanamayacağınız paradır. Vişne ağacı, insanoğlunun yaşamına güzellik girecek anlama gelir.

Rüyada mevsiminde koyu renkli, güzel vişne yiyecek kişinin işinden bolca kazanç sağlayacağına işaret eder. Vişne ekşi ise para işe yaramayacaktır. Vişne ağacı oldukca iyi bir kısmettir.

Rüyada vişne, tatlı ise helal mala, eksi ise haram mala yorumlanır. Bir başka rivayete bakılırsa de: Rüyada mevsimsiz görülen vişne, hastalık, üzüntü ve kedere işarettir. Mevsiminde görülen vişne ise, hayır ve berekete işarettir.

Rüyada mevsiminde koyu kırmızı renkli, güzel vişne almak zevk verecek yeni iştir. Rüyada vişne yiyen, bolca gelir sahibi olacaktır. Ekşi vişne de işe yaramayacak paradır. Vişne ağacı, insanoğlunun hayatına anlam katacak bir kısmettir.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir