Rüyada Vurulmak Görmek

Ek olarak bkz: Boyun Vurulmak, Tabanca, Gaza ve cihat, Tüfek ve Tabanca

Rüyada vurulmak görmek negatif tabiri olan rüyalar arasındadır. Rüyada vurulmak görmek moral bozukluğu yaşanmasına ve tatsız olayların yaşanacağına delalet eder.

Rüyada vurulmak ne anlama gelir kişinin stresli bir döneme gireceğini, para kaybedeceğini, yakınlarından can bunaltan haberler alacağını gösterir. Rüya sahibi çetin bir durum sonucu rakipleri ile savaşmak zorunda duracak ve sonucunda üzülen kendisi olacaktır.

Rüyada Silahla Vurulmak Görmek 

Rüyada silahla vurulduğunu görmek herhangi bir günahı olmadığı halde bir başkasının günahını mecburen üstüne almak olarak yorumlanabilir. İşlenilen bir suça ortak olma sonucunda kendisi hem maddi hem de tinsel olarak ağır kayıplar yaşayacak. 

Rüyada silahla vurulmak görmek rüya sahibinin kendisinin de kafasının karıştığı bir durum sonucu darboğaza gireceğini ve işlerin içinden çıkılmaz bir hal alacağını belirtir. Kişinin çevresinde yer edinen birçok arkadaşı sırt çevirecek ve elini taşın altına koymaktan kaçınacaklardır. Bu acı veren durum iş ile ilgili olacağı benzer biçimde kişinin evi ile ilgili da olabilir. 

Rüyada tabanca ile vurulmak çoğu zaman aşk yaşamı olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibi platonik bir sevda yaşayacak fakat karşılığını görüp göremeyeceği oldukça uzun vakit sonrasında ortaya çıkacak.

Rüyada Omzundan Vurulmak Görmek 

Rüyada omzundan vurulmak görmek başkaları tarafınca hedef alındığınızı gösterir. Sizi yeni tanıyan bir kişi sizin hakkınızdaki fena kanaatinden dolayı, her negatif vakada sizi görevli tutup hedef gösterecektir. Bu durumdan canınız bir fazlaca sıkılacağı için bu şahıs bazı problemler yaşayabilir. Hatta bu sorunları mahkemeye kadar taşıyabilirsiniz.

Rüyada Birini Silahla Vurduğunu Görmek 

Rüyada birini silahla vurduğunu görmek düşman olarak tabir edilmektedir. Rüya sahibi hasmı olan bir düşmanından uzun uğraşlar sonucu sonunda kurtulup refaha erecektir. Rüyada birini silahla vurduktan sonrasında o şahıs ölmüşse size kin ve hiddet besleyen kim var ise hepsi teker teker cezasını bulacaktır.

Rüyada Birini Silahla Yaralamak  

Rüyada birini silahla yaralamak kötülüklerden uzaklaşmaya, fena düşüncelerden arınmaya ve bundan bu şekilde daima iyilik ve güzelliklere yelken açmaya işaret eder. Silahla yaralanan şahıs düşmanınız ise iyi bir durumda olacaksınız bunun aksine yaralanan şahıs oldukça sevdiğiniz bir dostunuz ise başınıza gelecek musibetlere hazırlıklı olmalısınız.

Rüyada Başkasının Vurulduğunu Görmek 

Rüyada başkasının vurulduğunu görmek o kişinin sizden yardım beklediği şeklinde yorumlanır. Yaralanan kişinin yardımına yanıt verecek, ona el uzatacak ve içinde bulunmuş olduğu fena buhranlardan çıkmasını sağlayacaksınız. 

Rüyada bir başkasının vurulduğunu görmek ne anlama gelir: Başka bir rüya yorumcusuna nazaran rüyayı gören şahıs insanlara zarar veren bir şahıs olup üzmüş olduğu kişilerin ahını alacaktır. Bu yüzden bu kişiye uyarı durumunda bir rüya olabilir.

 

Rüyada vurulmak ve ölmek uzun ve hayırlı yaşam olarak tabir edilir. Rüyada görülenin tam aksine bu şahıs mutluluk dolu bir yaşam, rahatlık dolu bir yaşam ile uzun seneler sıhhatli bir halde yaşayacaktır.

 

Rüyada vurulmak ve ölmemek para anlamına gelmektedir. Şahıs dünyevi hayatta oldukça para kazanacak, büyük bir servete haiz olup ailesini yaşam boyu bolluk ve bolluk içinde yaşatacaktır.

Rüyada Çocuğunun Vurulduğunu Görmek 

Rüyada çocuğunun vurulduğunu görmek hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin evladı ilim ve fen sahibi iyi yetiştirilmiş bir çocuk olacak. Bu çocuk yüksek makamlara gelip kaliteli bir yaşam sürecek. Kısmeti açılıp atılacağı her işte başarı sağlayacak. 

Rüyada adam çocuğunun vurulması, rüyayı gören kişinin dünyalık işlerde gözü olmadığını; kız çocuğunun vurulması ise rızkın azalması olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Aileden Birinin Silahla Vurulduğunu Görmek 

Rüyada aileden birinin vurulduğunu görmek mutlu ve sıhhatli bir yaşam olarak tabir edilir. Rüyayı gören şahıs bekar bir bayan ise dert ve elem dolu bir yaşamı ek olarak ızdıraplı günleri işaret eder.

Rüyada Kardeşinin Vurulduğunu Görmek 

Rüyada kardeşinin vurulduğunu görmek yeni bir yaşamı ve kişinin ardında bıraktığı fena günleri gösterir. Bundan bu şekilde bu rüyayı gören kimse, tekrar sorun çekmeyip kendini üzecek ya da moralini bozacak bir durumla karşılaşmayacaktır.

Vurulmak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir