Rüyada Yaban Keçisi Görmek

Bakınız; Dağ Keçisi.

Rüyada yaban keçisine eriştiğini görmek, ahlaksız bir hanımla, gayri meşru bir ilişkiye; keçinin sağlıklı ve iri olması, oldukça zengin ve servet sahibi bir hanıma; keçi hasta ve zayıf ise fukara bayanlara işarettir.

Rüyada yaban keçisi görmek, kötü bir hanımla, yasak ilişkiye girecek ve mutsuz olacak anlama gelir. Rüyada görülen keçinin sağlıklı ve büyükçe olması, oldukça para kazanacağına ve servet sahibi olacağına yorumlanır. Keçi hasta ve zayıf ise fukara olacağına yorumlanır.

Rüyada bir yaban keçisini görmeniz hayra yorumlanmaz. Dağ keçisi ahlaksız bir hanımla tabir edilmiş olduğundan, bu şekilde biri ile karşılaşmak, onun fitnesine kapılacağınıza ve halk nazarında kötü ve ahlaksız biri olarak tanınacağınıza delalet eder. Dağ keçisinin dişisi bir rivayete gore, bolluk ve bolluk ile de tabir olunur. 

Bir hanımefendi bir dişi keçiyi rüyasında görse yada evine bu şekilde bir yaban keçisinin girdiğini görse, o hanım kısmet bakımından bolluk ve berekete erişir. 

Bir başka rivayete gore de: Yabanî keçinin semizleri, zengin ve servet sahibi bayanlara; zayıfları da fukara bayanlara işarettir. Yaban keçinin her birisi, bolluk, hayır, rahatlık ve huzura işarettir. Rüyada bir yaban keçisi bulduğunu gören kimse, geçimi için çalışmaya, bolluğa ve hayra erer.

Yaban Keçisi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir