Rüyada Yakup (A.S.) Görmek

Rüyada Yakup (A.S.) görmek; rızka, nimete, eş ve ufaklıklara işarettir. Onu görmek, bir çocuğundan dolayı bir süre üzüntü çekmeye, rüya tabircisine, fazlaca mala, yolculuğa, yitiğin olmasına, piyasanın pahalılaşmasına delalet eder.

Rüyada Yakup (A.S.)’u gören kimse, rızık, kuvvet, zahiri nimet, zevce, destek ve evlat ile rızıklanır. Evlatlarından birisi tarafınca kendisine üzüntü ve üzüntü gelir. Bilahare o üzüntü ve üzüntü ondan giderek sevince erer. Rüyada Yakup (A.S.)’u gören kimse, yakarma ederek Tanrı (C.C.)’a yaklaşır. Fakirlere tasadduk eder. Ona sorun ve üzüntü erişir. Dost ve dostları onun için mahzun olurlar. Kimi zaman de o kimsenin gözleri kör olur, sonrasında Tanrı (C.C.) onun gözlerine sifa bahseder. 

Rüyada Yakup (A.S.) ile konuşmak, rüya sahibinin kaybolmuş oğlu var ise salimen onun yanına döner. Kaybı var ise Tanrı (C.C.) onları onun yanında bir araya getirir. Kimi zaman de Yakup (A.S.)’u gören kimse, hastalık ve çocuğundan dolayı bir belaya düşer. Sadece onun akıbeti inşallah iyi olur.

Rüyada Yakup (A.S.)’u görmek ne demek, üzüntüye çoluk çocuğunu ve fazlaca sevilmiş olduğu kimselerini kaybetmesine işarettir. Yakup (A.S.)’u görmek kimi zaman de, kendisine mal ve evladı hususunda hile meydana getirecek bir hiç kimseye işarettir. Yakub (A.S.)’i görmek; fazlaca mala, yolculuğa, piyasanın pahalı olmasına, kaybolmuş bir şeyin olmasına, mevcut olan bir şeyin kaybolmasına, ailesi hakkında güzel bir akıbete işarettir.

Yakup (A.S.)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir