Rüyada Yeşil Elbise Giymek Görmek

Rüyada yeşil elbise giyinen bir şahıs; yeşil rengin uyum, uyum, varlık bilgisini açış olurluğunda, terbiye ve insanoğlunun evrenseller içkinliğindeki kendinde oluşturulan varlık bilgisiyle alakadar olan irfan bilgisine işaret eder.

Yeşil renk kâinatta kendini yansıtan asli bir renk olması sebebiyle, bilinçaltında oluşturduğu anlayış içkinliğinde kişinin evrenseller olurluğundaki ilkelere iye olarak, niyetler ve ameller olarak şenlerde bulunduğuna işaret eder.

Koyu yeşil (haki) renk olan elbise giydiğinizi görmek

Rüyada Koyu yeşil (haki) renk olan elbise giymek; ilkelere iye olarak, dinin getirmiş olduğu şeriat doğrultusunda ibadetler içkinliğinde şenlerde bulunulduğuna işaret eder.

Rüyada Açık yeşil (benetton yeşili vb. ) elbise giydiğinizi görmek

Rüyada Açık yeşil (benetton yeşili vb. ) elbise giymek; toplumsal terbiye üstü insanoğlunun ailesi ve çevresiyle uyum içinde şenlerde bulunduğuna işaret eder. Burada hususen belirtmek gerekir ki benetton yeşili Hz. Nebi efendimizin hafi ruh latifesi olurluğundaki nuru olan ruhaniyetine de işaret eder. Bu renk; kâinattaki varlıksal canlılığa işaret etmiş olduğu için insanoğlunun yeşil elbiseye rüyada bürünüşü, asli olan varlığından gelen canlılığa işaret eder.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir