Rüyada Yılan Yemek Görmek

Ek olarak bkz: Yılan Yiyecek, Ölü Yılan, Yılandan Kaçmak, Su Yılanı

Rüyada yılan yiyecek, rüyayı gören kişinin yaşamının olum bir halde değişeceğine ve arzu etmiş olduğu ne var ise oldukca büyük zahmetler çekmeden elde edeceğine rivayet edilir.

Rüyada yılan yiyecek ve kusmak, iyi giden işlerin bozulacağı, ortaklar ya da dostlar içinde çatışmalar yaşanacağı ve sinirlerin bozulacağı anlamına gelir.

Rüyada canlı yılan yiyecek, ortaya konan çalışmanın uzun bir süre süresince gelir getireceğine ve yeni iş kapıları açacağına yorulur.

Rüyada yılan yiyecek ne anlama gelir, girilecek bir yarışta galip gelmeye, başarı üzerine başarı elde etmeye, takdir edilen bir şahıs olmaya, insanların çocuklarına örnek bir şahıs olarak takdim edilmeye ve yeni başlangıçlar halletmeye rivayet edilir.

Rüyada yılan yiyecek nedir; yaşanmış olan bir tatsızlığın unutulacağına, kararsızlıkların ve uyumsuzlukların aşılacağına ve dürüst bir şahıs olunması yardımıyla zor zamanların aşılacağına yorulur. Yakın gelecekte, uzun zamandan beri devam eden ve evliliğe doğru giden birlikteliğin resmiyete döküleceğine işaret eder.

Rüyada yılan yiyecek ne demek; makam ve mevki sahibi bir tanıdığın yardımıyla bazı işlerin gerçekleştirileceğine, bu vasıtayla iş sahibi olunacağına, birçok kişiye iş olanağı sunulacağına ve hayır duaları alınacağına tabir edilir.

Rüyada yılan yiyecek tabiri, aşama atlayacağına ve rakiplerinin ve düşmanlarının engel olmalarına karşın sorunlarının sabır göstermesi yardımıyla çözüm bulacağına alamet eder.

Rüyada yılan yiyecek aksa sahibinin, kendisini yeni ufuklara taşıyacak bir yola gireceğine, kıt kanaat geçindiği işten çıkacağına ve yeni bir işe gireceğine, oldukca iyi bir emek verme hayatına haiz olunacağı, zor bela kurulan işin kısa sürede kara geçirileceği, eşleri oldukca mutlu edecek ve evliliklerine yeni bir boyut kazandıracak bir gelişme yaşanacağı şeklinde yorulur.

Yılan Yiyecek

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir