Rüyada Yuva Görmek

Ağaçta görülen kuş yuvası, hangi kuşa ilişkin ise, onun delalet etmiş olduğu hiç kimseye veya evin hanımına, tanığın mahkemede durduğu yere, Kadının ağaçta kuş yuvası görmesi evladı olmasına delalet eder. (Ek olarak Bakınız; Kuş.)

Rüyada bir kuş yuvası görmek, aile yaşamında huzura yorumlanır. Bekar biri bu rüyayı görürse, yakında güzel bir evlilik yapacağına yorumlanır.

Rüyada bir kuş yuvası görmek, aile yaşamında huzura yorumlanır. Bekar biri bu rüyayı görürse, yakında güzel bir evlilik yapacağına yorumlanır.

Yeni bir işe girişecek, oldukca başarı göstermiş olacaksınız. Rüya sahibi bir bayan ise, taşınacağı anlamına gelir.

Şahıs bekarsa evlenir, evli ise ev sahibi olur. Kuş ve öteki yuva da aynı şekilde yorumlanır.

Rüyada bir kus yuvasi görmek, yakinda bir ev yaptiracagina yada satin alarak yeni bir yuva kuracagina; bekarsa evlenecegine, evli ise çocuklarindan birini evlendirecegine delalet eder. Bir başka rivayete nazaran de: Rüyada agaç üstünde bulunan kus yuvasini görmek, kusun işaret ettigi hiç kimseye işarettir. Kimi zaman agaç üstündeki kus yuvasini görmek, zevceye işarettir. Hamile olan kadinin agaç üstünde kus yuvasini görmesi, çocuk dogurmasina işarettir. Rüyada kus yuvasi, umumhanelere yada halkla ilisklsl olmayan abid kimselerin mescitlerine işarettir.

Yeni bir iş ve büyük başarı anlamındadır. Bir bayan bu rüyayı gördüyse taşınmak anlamındadır.

Yuva

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir