Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum görmek fena haberlerin geleceğinin habercisidir. Rüyada zakkum çiçeği gören kişinin üzüntü ve acı verici bir haber ile karşı karşıya kalacağına delalet eder. Bu rüyayı gören kişiyi kederli günler kapıda beklemektedir. Kederli günlere karşı kuvvetli ve dayanıklı durmadığı takdirde hayatında uzun bir dönem mutlu olamayacaktır.

Rüyada Zakkum Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında zakkum gören şahıs bekar ise kısa sürede biri ile tanışacak ve aşk yaşayacaktır anlamına gelmektedir. Fakat aşk yaşayacağı şahıs egoist ve kibirli bir insan olacaktır. Hayırlı bir tanışıklık olmayacaktır. Rüyasında zakkum gören şahıs kısa sürede tanıştığı ve hoşlanılmış olduğu kişilere karşı dikkatli davranmalıdır. Acil etmek yerine zamana bırakıp karşısındakini tanımaya çalışmalıdır. Zira o öyleki biridir ki fena huylarını iyi gizler ve rol yapmasını iyi bilir. Bundan dolayı rüyayı gören bekar şahıs hayırlı bir seyahat diliyorsa hayatında, düşünmeden hareket etmemelidir.

Aşk yaşayacağı şahıs de zakkum çiçeği gibidir. Dışardan bakınca güzel görünümlü ve çekici olmasıyla birlikte, içine bakınca da bir o denli zehir akıtır.

Kimi yorumculara bakılırsa zakkum çiçeği görmek isyan anlamına gelmektedir. Rüyayı gören şahıs çevresindeki her şeye ve her kişiye karşı isyan halindedir. Dilinden çıkan sözcüklerin bilincinde da olmayacaktır. Bu kırıcı tutumunun ve isyanın önüne geçmezse oldukca sevilmiş olduğu ve güvenilmiş olduğu insanoğlu ondan uzaklaşmaya başlayacaktır. Bilhassa de aile içinde isyan söz mevzusudur. Aile bireylerini hayal kırıklığına uğratacak davranışlar sergilemeye başlayacaktır. Kendine hakim olması ve on düşünüp bir söylemesi gerekmektedir.

Rüyada Zakkum Çiçeğinin Solması

Rüyada zakkum çiçeğinin solduğunu görmek hayırsız insanlarla tanışacağına delalettir. Bu sevgili de olabilir bir dost da. Destek olmak amacıyla yanına gelen kişiler olacağı benzer biçimde sevme vaadiyle kandırmak isteyen kişiler de olacaktır. Bu kişiler hayırsız olduğu benzer biçimde rüyayı gören kişinin hayatına da büyük zararlar verecektir.

Rüyada Zakkum Toplamak

Rüyada zakkum toplamak hayırlara vesile değildir. Zakkum toplarken yorulup gölgesine oturmak kısır olabileceğinize delalettir. Rüyayı gören hamilelik sürecinde ve düşüncesindeyse dikkatli olması gerekmektedir, düşük yapma ihtimali vardır.

Rüyada Zakkum Ağacı Görmek

Rüyada zakkum ağacı görmek uzaktan ya da yakından olan bir kişinin vefat edeceğine delalettir.

Zakkum içi zehir dolu olan bir nebat olduğundan rüyada zakkum görmek de hayırlı değildir. Tüm güzel görünen olayların ardında problemler olabileceğini gösterir. Zakkum gören şahıs derhal umutsuzluğa kapılmamalıdır. Rüyaların oluşmasının sebeplerinden biri de oldukca fazla düşünmekten kaynaklıdır. Rüya sahibi gerçek hayatında kısa sürede zakkum ağacı gördüyse şuur altına da işleyerek rüyasında görmüş olabileceğini unutmamalıdır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir