Rüyada Zambak Görmek

Rüyada zambak görmek işlerinizin hızla düzeleceğine işarettir.

Rüyada zambak gören kimsenin işleri iyi olacak, bolca para kazanacak anlama gelir. Beyaz zambaklar görmek rahatlık ve mutluluğa erişecek anlamındadır.

Kişinin rahatlık ve mutluluğa kavuşacağına işarettir. Beyaz zambak bununla birlikte evlilik ve yuvada mutluluğu da işaret eder.

Rüyada zambak çiçeği görüp koklamak, yaptirdiğiniz yada yaptıracağınız sigorta dolayisi ile hayatinizin güvence altina gireceğine, islerinizdeki durgunlugun kalkacagina ve karinizin artacagina, mutlu ve rahat bir mevsim geçireceğinize delalet eder. Bir başka rivayete bakılırsa de: Rüyada zambak görmek, sevgi ve muhabbete, bekar için evlenmeye, hasta için şifa bulmaya işarettir.

Bir tarlada beyaz zambaklar gören insan, hakettiği rahatlık ve mutluluğa kavuşur. Tek bir zambak alan bekar biri, evlenir. Zambağın solması, çürümesi, üzüntü ve kederle ilgilidir.

Rüyada genç bir kızın elinde zambak görmesi; oldukça yükselmesine ve varlıklı olmasına, bahçeden zambak topladığını görmek; dostlarınızdan oldukça güzel haberler alacağınıza, birisinin size zambak buketi verdiğini görmek; birisi tarafınca beğenildiğinize ve sevildiğinize işarettir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir