Rüyada Zemzem Görmek

Zemzem suyu içmek dert ve hastalıktan şifa bulmaya, mal ve yararlı ilme, takva ve iyilik yönünden bir hayra ermeye, murad etmiş olduğu şeye nail olmaya delalet eder.

Rüyada zemzem suyu görmek oldukça tehlikeli hastalıktan kurtulmaya, üzüntünün ve sıkıntının biteceğine yorumlanır.

Rüyada zemzem içtiğini görmek, dert ve hastalıktan kurtulacagina işarettir. Bir kimse herhangi bir şeyi zemzem niyeti ile içtiğini görse, sonunda istedigi seye nail olur. Rüyanızda zemzem içtiğinizi görmek, dualarınızın kabul edildiğine, ölülerinizin sizden bir tek fatiha beklediklerine, ibadetinize devam ettiğiniz müddetçe Cenab-i Hakk’in rizasina nail olacağınıza işarettir.

Bir başka rivayete nazaran de: Bir kimse rüyada zemzem içtiğini görse, dert ve hastalıklardan sifa bulur. Bilhassa, zemzemi mal kazanmak ya da ilim öğrenmek şeklinde muayyenBir husus için içerse o kimse o mal yada o ilme nail olur. Rüyada zemzem suyunu içtiğini gören kimse takva ve iyilik cihetindenBir hayra erişir. Murat ettigi seye nail olur.

Rüyada zemzem suyunu görmek yada içmek; tüm hastalık ve sıkıntılardan kurtulacağınıza, mal ve paraya kavuşacağınıza işarettir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir