Rüyada Zengin Olmak Görmek

Ek olarak bkz: Yoksulluk, Fukara

Rüyada varlıklı olmak görmek, görülen rüyanın tersine fakirleşmek olarak tabir edilir. İş hayatınızda fazlaca çalışkan ve başarıya ulaşmış bir insan olduğunuz için başka insanların size rakip göreceğini, bu kişilerin sizi işten atmak için değişik planlar yapacağını ve en sonunda hayal ettikleri emellerine ulaşacaklarını ifade eder. Bu rüya ek olarak, varlıklı olduğundan elindeki nimetlere şükretmeyen kişilerin fakirleşeceği ve mallarının azalacağına dair uyarı durumunda bir rüya olarak tabir edilir. 

Rüyada Varlıklı Bulunduğunu Görmek 

Rüyada varlıklı bulunduğunu görmek; planlı hareket edip geleceğiniz ile ilgili yeni kararlar alacağınıza, hayal ettiğiniz makama ve mevkiye kavuşacağınıza, ömrünüzün sonuna kadar rahat bir yaşam yaşayacağınıza alamet eder. Rüyada varlıklı bulunduğunu görmek, içsel açıdan da kendinizi son aşama iyi hissedeceğinizi, aileniz ile birlikte rahat bir yaşantıya haiz olacağınızı rivayet eder. 

Rüyada Babanın Varlıklı Bulunduğunu Görmek 

Rüyada babanın varlıklı bulunduğunu görmek; gerçek hayatta maddi durumunuzun düzeleceğini, borçlarınızdan ve sıkıntılarınızdan kurtulacağınızı ve daha ferah bir yaşam yaşamaya başlayacağınızı gösterir.

Rüyada babanın varlıklı bulunduğunu görmek tabiri, bununla beraber babanızın ve ailenizin de maddi açıdan sorun yaşamadan bir yaşam süreceğini işaret eder. 

Rüyada Düşmanının Varlıklı Bulunduğunu Görmek 

Rüyada düşmanının varlıklı bulunduğunu görmek; normalde hayatınızda mevcud düşmanlarınıza karşı galip geleceğinizi ve onlara karşı üstünlük sağlayacağınızı ve ayağınızı kaydırmalarına izin vermeyeceğinizi rivayet eder.

Rüyada düşmanının varlıklı bulunduğunu görmek tabiri, arkanızdan yerli yersiz atıp tutan kimseleri susturacağınız ve tekrar konuşmalarına asla hoşgörme göstermeyeceğiniz anlamına gelir. 

Rüyada Eşinin Varlıklı Bulunduğunu Görmek 

Rüyada eşinin varlıklı bulunduğunu görmek; eşinizin iş hayatında terfi alacağını, daha fazlaca maaş alacağı masa başı bir işe gireceğini, ailesini daha iyi geçindireceğini ifade eder. Rüyayı gören şahıs adam ise, hanımının ailesini çekip çeviren bir kimse olacağını, gece gündüz ailesini mutlu etmek için çalışacağını işaret eder. 

Rüyada Varlıklı Bir Aile Görmek 

Rüyada varlıklı bir aile görmek, hayırlı bir rüya şeklinde tabir edilir. Ömrünüzün uzun olacağına, yoksulluk ve darlık görmeyeceğinize, kısmetinizin her daim açık olacağına işaret eder. Aile yönünde her daim talihli olacağınızı ve ailenizin hem maddi hem de içsel desteğini devamlı yanınızda hissedeceğinizi ifade eder. 

Rüyada Varlıklı Birini Görmek 

Rüyada varlıklı birini görmek; başınızda uzun süredir savaşım edeceğiniz bazı sıkıntılar olacağına, düzlüğe çıkmak için bayağı bir uğraş vereceğinize işaret eder. İhtiyacınız olduğu rahatlığa ulaşmak için zamana ihtiyacınız olacağına ve ailenizin de sizin hep arkanızda duracağına delalet eder. Maddi kayıplar yaşayacağınız bir dönemde size uzanan bir dost eli yardımıyla, tekrardan para kazanmaya başlayacağınızı ifade eder. 

Ek olarak bkz: Devlet Adamı

Rüyada Varlıklı İş Adamı Görmek 

Rüyada varlıklı iş adamı görmek; uzun süredir beraber olmayı istediğiniz sadece bir türlü cesaretinizi toplayıp açılamadığınız bir hiç kimseye duygularınızı açacağınıza kişinin duygularınıza karşılık vermesi için yakarış edeceğinize işaret eder. Rüyada varlıklı iş adamı görmenin öteki bir anlamı ise hayatınızda yaşayacağınız yeni gelişmeler ve değişimler olacağını ifade eder. Yeni bir ev almak için bankaya krediye başvuracağınızı ve eski otomobilinizi yeni bir üst modelle değiştirebilmek için eski otomobilinizi satmak isteyeceğinizi rivayet eder. 

Rüyada Varlıklı Hanım Görmek 

Rüyada varlıklı hanım görmek, kişiye hayır getirmeyen bir rüya olarak tabir edilir. Borçlarınızın artacağını, borcunuzu ödemek için para aldığınız bir arkadaşınızın parasını geri isteyeceğini, fazlaca sıkıntılı ve müşkül durumlara düşeceğinizi ifade eder. Ek olarak iş hayatınızda haksızlığa uğrayacağınızı ve asla hak etmediğiniz bir işlem ile karşılaşacağınızı alamet eder.

Varlıklı Olmak 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir